Fly4free.pl

Zakończenie wakacji na Riwierze Tureckiej w 5* hotelu z all inclusive: tygodniowy wypoczynek od 1701 PLN. Wyloty z 4 miast

Kobieta na plaży
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fokke baarssen / Shutterstock
od
1701 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
26.08.2020 - 02.09.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcielibyście wybrać się na leniwe, komfortowe wczasy w formule all inclusive? Riwiera Turecka będzie świetnym wyborem: na miejscu czeka na was długa (1500 m!) plaża, świetny 5* hotel oraz bliskość innych atrakcji – na przykład Ineckum lub Alanyi.

Na urlop do Turcji wybierzecie się pod koniec wakacji, w terminie 26 sierpnia – 2 września. Czekają was bezpośrednie loty z Polski do Antalyi, a na pokład samolotu linii lotniczej Enter Air będziecie mogli zabrać ze sobą również bagaż rejestrowany. W cenę pakietu wliczone są także transfery lotniskowe oraz opieka rezydenta.

5* Incekum Beach Resort to luksusowy hotel położony nad samym wybrzeżem, pośród zielonego ogrodu. Poza świetną lokalizacją (bezpośrednio przy plaży, w malowniczej zatoce) czeka tam na was odkryty basen ze zjeżdżalniami, dostęp do tradycyjnej tureckiej łaźni oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: 26 sierpnia – 2 września
Wyloty z: Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Co warto zobaczyć w okolicy?

Wypoczynek w 5* hotelu Incekum Beach Resort będzie czystą przyjemnością: czekają tam na was 3 baseny, łaźnia parowa, sauna fińska, tradycyjny hammam, zielony ogród oraz oczywiście wyżywienie w formule all inclusive. Codziennie do waszej dyspozycji będzie śniadanie, późne śniadanie, obiad, przekąski, kolacja, ciasto oraz przekąski o północy. Będziecie mogli korzystać również z nielimitowanej oferty napojów bezalkoholowych, kawy, herbaty oraz lokalnych alkoholi.

Incekum to jedna z najsłynniejszych miejscowości wypoczynkowych regionu Alanya. Otaczają ją sosnowe lasy, a plaża (licząca 1500 metrów) należy do najpiękniejszych i najsłynniejszych w okolicy. Znaczenie słowa Incekum, czyli „delikatny piasek” wiele powie wam na temat warunków do plażowania, które zastaną was na miejscu.

Chcecie zobaczyć coś poza hotelem i jego najbliższą okolicą? Najlepiej wybrać się w okolice Alanyi, która słynie z plaży Kleopatry, zamku i nocnego życia. Część portowa również stanowi wielką atrakcję, będąc sercem tego miasta. W ciągu dnia możecie zajrzeć na Czerwoną Wieżę z Muzeum Etnograficznym w środku. Fanom antycznych pozostałości polecam odwiedzić starożytne Anamurium (ruiny założonego przez Fenicjan) oraz Aspendos ze wspaniałym teatrem.

Basen i palmy
Foto: TUI
Pokój w hotelu
Foto: TUI
Panorama hotelu
Foto: TUI
Przydatne informacje
  • W ramach opcji all inclusive czekają na was codzienne śniadania, późne śniadania, przekąski, obiad, kolacja, przekąski o północy, ciasto, lody oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

  • Obywatele Polski podróżujący do Turcji w celach turystycznych nie potrzebują wizy.

  • W tym miejscu możecie sprawdzić bardzo dobre opinie hotelu.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »