Fly4free.pl

Relaks nad wodą: zestawie noclegów w sąsiedztwie jezior od 240 PLN/noc

Foto: Janusz Lipinski / Shutterstock
od
240 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.06.2022 - 30.06.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czujecie, że musicie odpocząć od codziennych obowiązków i wielkomiejskiego zgiełku? W takim razie wybierzcie się nad jedno z polskich jezior, gdzie zrelaksujecie się w ciszy i spokoju.

Na wypoczynek proponuję wam wybrać się w okresie pomiędzy 1 a 30 czerwca. Jak sami widzicie, dostępnych jest wiele terminów, w tym także takich obejmujących dni wolne od pracy (sobota-niedziela). Ceny noclegów dla dwóch osób zaczynają się od 240 PLN/doba.

Hotel od 240 PLN/2 osoby/noc

Fantastyczny 3* hotel – Blis Apartamenty położony jest nad samym brzegiem jeziora w miejscowości Lubliniec. Wszystkie pokoje zostały gustownie urządzone, w każdym znajduje się łazienka z prysznicem i podstawowymi przyborami toaletowymi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Nad jeziorem Solińskim proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w ośrodku wypoczynkowym Tarnica. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem, a na terenie całego kompleksu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Mrągowie zatrzymajcie się w 3* hotelu Panoramic-Oscar, który położony jest nad jeziorem Czos. W cenie zakwaterowania zapewnione będziecie mieć codzienne śniadania, dostęp do centrum fitness, sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zatrzymując się w 3* hotelu Umina w cenie pobytu zapewnione będziecie mieć codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu. Odległość od brzegu jeziora Czorsztyńskiego wynosi 1 km.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W województwie pomorskim mam dla was ofertę zakwaterowania z codziennymi śniadaniami w hotelu Otomin, który znajduje się nieopodal jeziora Otomińskiego. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w podstawowe udogodnienia oraz posiadają łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Zbąszyniu proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Navigator i Konferencje, który znajduje się nad brzegiem jeziora Błędno. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają łazienkę z prysznicem. W cenie pobytu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi, krytego basenu oraz miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Nad brzegiem jeziora Osuszyno znajduje się hotel Szarlota. Na miejscu zakwaterowani będziecie w eleganckim dwuosobowym pokoju, wyposażonym w telewizor LCD i zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »