Fly4free.pl

USA, Arabia Saudyjska, Filipiny, Tajlandia, Malezja, Malediwy, ZEA i Grecja w jednej podróży za 4593 PLN. Wylot z Warszawy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
4593 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: icemanphotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z atrakcyjnych cen biletów i przeżyj niezapomnianą przygodę. Odkryj uroki Stanów Zjednoczonych i Arabii Saudyjskiej, zrelaksuj się na rajskich plażach Filipin i Malediwów, a także poznaj Malezję, Tajlandię, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Grecję.

Twoja przygoda rozpocznie się 17 kwietnia, gdy z Warszawy wyruszysz do Nowego Jorku. Następnie (20 kwietnia) polecisz do Rijadu, skąd wybierzesz się na Filipiny (23 kwietnia). Kolejnym etapem będzie podróż do Tajlandii (29 kwietnia). 2 maja odwiedzisz Kuala Lumpur. Od 5 maja czeka cię relaks na Malediwach. Stamtąd udasz się do Abu Zabi (9 maja). 13 maja zobaczysz Ateny, a dzień później wrócisz do Polski.

Ważne! Możliwe jest uzyskanie bezpłatnej wizy tranzytowej do Arabii Saudyjskiej, która umożliwia 4-dniowy pobyt. Uzyskanie wizy jest możliwe poprzez elektroniczną platformę linii lotniczych: Saudia i jest możliwe tylko dla podróżujących tymi liniami. Więcej informacji tutaj.

Termin podróży: kwiecień-maj
Wyloty z: Warszawy
Bagaż: podręczny
Linie lotnicze: PLL LOT, Condor, Saudia, Air Asia, Batik Air, Wizz Air i Sky Express

O tanich lotach poinformował nas Lastminuter.pl. Dziękujemy!

Hotel od 170 PLN/noc/2 osoby

W Nowym Jorku polecam 4* hotel The Shelburne Sonesta. Opinie dotychczasowych gości są pozytywne, a lokalizacja w centrum Manhattanu, niedaleko Empire State Building i Times Square, zapewni wygodę i łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Kuala Lumpur wybierz 4* hotel DeFace Platinum. Na miejscu znajdziesz basen typu „infinity” z widokiem na miasto.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Malediwach postaw na relaks w 4* hotelu Reethi Beach Resort. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »