Fly4free.pl

Przygoda w Kostaryce za 4163 PLN. Loty z Warszawy i noclegi blisko Parku Narodowego Manuel Antonio

4163 PLN
most linowy w Kostaryce
Foto: Galyna Andrushko Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się do egzotycznego raju! Jeśli jesteście miłośnikami dzikiej natury, powinniście skorzystać z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Kostaryki. Znajdziecie tam zapierające dech w piersiach widoki i mnóstwo zwierząt, takich jak leniwce, tukany czy iguany.

Do San Jose polecicie w terminie 1–15(16) czerwca. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Air France.

Na miejscu zatrzymacie się w świetnie ocenianym apartamencie Mansión Tropical, który zlokalizowany jest w pobliżu Parku Narodowego Manuel Antonio. W obiekcie będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży1–15(16) czerwca
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz noclegi w apartamencie zapłacicie 4163 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2884 PLN/pobyt/2 osoby

W Kostaryce zatrzymajcie się w apartamencie Mansion Tropical. To obiekt zlokalizowany w pobliżu słynnego Parku Narodowego Manuel Antonio. Pokoje są klimatyzowane i są wyposażone w prywatne łazienki. Na miejscu będziecie też mogli skorzystać z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wycieczkę?

Kostaryka to kraj, w którym znajdziecie aż 27 parków narodowych. Co ciekawe, zajmują one ponad 25% powierzchni całego państwa. Na miejscu będziecie mogli podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, egzotyczną przyrodę i dzikie zwierzęta.

Na szczególną uwagę zasługuje park narodowy Carara, gdzie czeka na was wiele unikatowych gatunków egzotycznego ptactwa oraz leniwce. Powinniście się również wybrać do parku Manuel Antonio, który jest jednym z najpopularniejszych rezerwatów w kraju. W miejscu tym mieszka ponad 100 gatunków ssaków. Poza tym rekomenduję udać się do Tortuguero, Volcán Poás oraz La Cangreja.

Potrzebujecie odpoczynku? W takim razie zrelaksujcie się na jednej z miejscowych plaż. Do najciekawszych należą: Dantita, Naranjo oraz Ventanas. Co ciekawe, nie tylko naładujecie tam baterie, ale i spróbujecie swoich sił w surfingu.

Foto: milosk50 / Shutterstock
Foto: Galyna-Andrushko-Shutterstock
Foto: Ondrej Prosicky / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu, władze Kostaryki nie wymagają od podróżnych wykonania testu PCR ani poddania się kwarantannie. Będziecie zobowiązani do wypełnienia formularza online oraz posiadania ubezpieczenia.
  • Jednak od 8 stycznia niezaszczepione osoby w wieku powyżej 12 lat nie są wpuszczane do większości przestrzeni publicznych.
  • Aktualne restrykcje związane z podróżowaniem do Kostaryki znajdziecie klikając w ten link.
  • Aktualnie wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj.
  • Polaków nie obowiązują wizy w Kostaryce pod warunkiem, że będą przebywać tam turystyczniedo 90 dni.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »