Fly4free.pl

Przygoda w Azji: Tajlandia i Laos w jednej podróży od 2957 PLN. Wyloty z Krakowa i Warszawy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2957 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Guitar photographer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i połącz wizytę w Bangkoku z wycieczką do jednego z trudno dostępnych, za to niezadeptanych przez masową turystykę miejsc w Azji Południowo-Wschodniej! Laos to ciągnąca się po horyzont zieleń, majestatyczne góry oraz wspaniałe widoki.

Wycieczka do Azji zaplanowana została w terminie 16 -26(27) maja. Zacznij od rezerwacji głównego lotu, czyli podróży z Krakowa lub Warszawy do Bangkoku. Odbędzie się on na pokładach samolotów linii lotniczych Austrian Airlines z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Wiedniu.

W Bangkoku przesiądziesz się na samolot linii lotniczej Air Asia, który zabierze cię do Laosu. Bilety na trasie Bangkok – Luang Prabang – Bangkok zarezerwujesz w terminie 18 – 24 maja. Uwaga: pamiętaj, że w przypadku podróży z Europy wylądujesz na lotnisku Suvarnabhumi, natomiast w dalszą drogę do Azji udasz się z lotniska Bangkok Don Mueang. Oba porty są bardzo dobrze skomunikowane z tajską stolicą.

Chcesz zwiedzić więcej? Będąc w Laosie, polecam wybrać się na wycieczkę do Vang Vieng. Najdogodniejszym sposobem dostania się tam będzie przejazd pociągiem. Ceny biletów zaczynają się od 135000 KIP (około 28 PLN) w jedną stronę. Proces zakupu biletów tylko na pierwszy rzut oka wydaje się być skomplikowany, a więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Austrian Airlines/Air Asia
Bagaż: podręczny
Plan podróży:
Kraków/Warszawa – Bangkok 16(17) maja
Bangkok – Luang Prabang 18 maja
Luang Prabang – Bangkok 24 maja
Bangkok – Kraków/Warszawa 26(27) maja

Hotel od 80 PLN/pokój

W Luang Prabang rekomenduję pobyt w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Singharat Guesthouse. Będzie to świetna baza wypadowa w trakcie wycieczki, a na dobry początek dnia otrzymasz tam śniadanie wliczone w cenę pobytu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Vang Vieng zatrzymaj się we wspaniałym, „instagramowym” hotelu ViengTara Resort z wliczonymi śniadaniami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Chcesz nieco zaszaleć? W Bangkoku zatrzymaj się w legendarnym 5* hotelu Lebua at State Tower, który swego czasu posłużył jako plan zdjęciowy do filmu o pewnym wieczorze kawalerskim.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Tajlandia
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2195 PLN
  • Liczba ofert1043
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. później
  • Walutabaht (THB)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Tajlandii
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »