Fly4free.pl

Przepiękna Afryka: tanie loty do Ugandy i Rwandy z Berlina od 1858 PLN. Dużo terminów

od 1858 PLN
Uganda panorama jeziora
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LarsEmil / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie nietypowe kierunki podróży? Macie ochotę na wycieczkę do Afryki? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów do Ugandy i Rwandy. Zobaczcie dziką naturę, odkryjcie przepiękne Jezioro Wiktorii oraz Park Narodowy Lasu Nyungwe.

Do Afryki będziecie mogli się wybrać w terminach pomiędzy lutym a kwietniem przyszłego roku – kilka przykładowych dat znajdziecie wypisanych poniżej. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Berlinie.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Brussels Airways, a po drodze czeka was przesiadka na lotnisku w Brukseli. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: luty-kwiecień 2023 rok
Linia lotnicza: Brussels Airways
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel od 327 PLN/2 osoby/noc

4* hotel Hilton Garden Inn Kampala to bardzo dobrze oceniany obiekt w nowoczesnym stylu. Dostępny dla was będzie komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką. Dodatkowo kompleks zawiera odkryty basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rwandzie proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu 2000 Hotel Downtown Kigali. Do waszej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką oraz śniadania wliczone w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »