Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Lizbonie za 365 PLN. Loty z Warszawy i pobyt w 4* hotelu

365 PLN
widok na lizbone
Foto: Merlin74 : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie okołoweekendowe city breaki? W takim razie mam dla was świetną propozycję wycieczki do jednego z najciekawszych europejskich miast. 4 dni w stolicy Portugalii w dogodnym terminie (czwartek-niedziela).

Do Portugalii wybierzecie się w drugiej połowie stycznia, w terminie 20–23 stycznia (czwartek–niedziela). Do Lizbony polecicie z warszawskiego lotniska w Modlinie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymacie się w 4* hotelu 3K Madrid, który zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym obiekcie. Będziecie mieć również dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży20–23 stycznia (czwartek-niedziela)
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacicie 365 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 585 PLN/pobyt/2 osoby

W Lizbonie polecam wam noclegi w 4* hotelu 3K Madrid. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Będziecie mieć dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Wszystkie pokoje posiadają komfortowe łóżko i prywatną łazienkę. Do najważniejszych atrakcji miasta dotrzecie w maksymalnie kilkanaście minut pieszo.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 107 PLN/pobyt/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie na lotnisku w Lizbonie wypożyczcie samochód. Za wynajem Fiata 500 lub podobnego modelu zapłacicie w sumie 107 PLN.

Co warto zobaczyć w trakcie wyjazdu?

W Lizbonie musicie odwiedzić słynną dzielnicę Bairro Alto. To jedno z najpopularniejszych miejsc w stolicy Portugalii. Znajdziecie tam liczne restauracje, bary i pracownie lokalnych artystów. Interesująca może okazać się również wizyta w Katedrze Sé.

Z pewnością ciekawy będzie spacer wzdłuż rzeki Tag. Po drodze natkniecie się na mnóstwo fantastycznych atrakcji: Pomnik Odkrywcówplac Praça do Comérciowieżę Belém oraz most 25 Kwietnia. Natomiast najpiękniejsze widoki na miasto rozpościerają się z zamku św. Jerzego.

W czasie waszego pobytu w Lizbonie nie możecie pominąć przejażdżki rozsławionym żółtym tramwajem. To bardzo popularna atrakcja. Jeśli chcielibyście z niej skorzystać, powinniście wybrać linię 28, która prowadzi przez dzielnice: Graca, Alfama, Baixa i Estrela.

Foto: Tsuguliev / Shutterstock
lizbona trwamwaj
Foto: Rrrainbow / Shutterstock
Foto: RossHelen / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aby wjechać do Lizbony, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Aktualne przepisy obowiązują do 9 stycznia. Natomiast obecne restrykcje związane z podróżowaniem do Portugalii znajdziecie tutaj.
  • Przed wycieczką koniecznie zajrzyjcie na nasze forum — to prawdziwa skarbnica podróżniczej wiedzy.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Zobaczcie, jak tanio i łatwo dojechać z lotniska do miasta.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Aktualnie na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »