Fly4free.pl

Przedłużony weekend nad jeziorem Garda za 644 PLN. W cenie loty, noclegi i transport

644 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lukasz Szwaj : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zabierzcie ze sobą rodziną lub przyjaciół i wybierzcie się na okołoweekendowy wypoczynek nad jedno z najpiękniejszych jezior we Włoszech. Uroku dodaje mu otoczenie malowniczych Alp i pyszne jedzenie w klimatycznych restauracjach.

Na wycieczkę udacie się linią lotniczą Wizz Air. Do Bergamo polecicie z lotniska w Pyrzowicach w terminie obejmującym weekend: 4–7 czerwca. W cenie biletu dostępna jest podróż z małym bagażem podręcznym.

We Włoszech zatrzymacie się w Hotelu Olimpia, który położony jest w miejscowości Sirmione, przy samym jeziorze Garda. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking oraz bezpłatne WiFi.

Nad Gardę dostaniecie się pociągami Trenitalia. Za podróż w dwie strony zapłacicie niecałe 16 EUR (74 PLN, stan na dzień 24.04.2022 r.).

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za weekend we Włoszech zapłacicie 644 PLN za osobę, przy 4 podróżnych śpiących w jednym apartamencie.

Podróż 138 PLN/2 osoby

Katowice – Bergamo – Katowice >>

Hotel 1003 PLN/pobyt/2 osoby

Nad jeziorem Garda zatrzymajcie się w hotelu Olimia. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy wybrzeżu. Na miejscu znajdziecie pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: trenitalia.it
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »