Fly4free.pl

Przedłużony weekend na Cyprze za 525 PLN. Loty (bez WDC) z Gdańska i noclegi w hotelu przy plaży

525 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy (piątek-poniedziałek) wyskaczcie nad Morze Śródziemne. Pozasezonowy Cypr to idealny wybór dla osób, które preferują wypoczynek w ciszy oraz z dala od wysokich temperatur.

Do Larnaki udacie się w terminie obejmującym pierwszy weekend grudnia (2-5 grudnia) z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W Larnace zakwaterowani będziecie w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach, który znajduje się przy plaży Finikoudes. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 2 – 5 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony i zakwaterowani zapłacicie 525 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Podróż 560 PLN/2 osoby

Gdańsk – Larnaka – Gdańsk »

Hotel 489 PLN/2 osoby/3 noce

W Larnace rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na terenie całego kompleksu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 291 PLN/3 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »