Fly4free.pl

Podróże z PLL LOT: Europa od 215 PLN, Sri Lanka (bezpośrednio) za 2044 PLN. Loty z Warszawy

215 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Markus Spiske / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Polskie Linie Lotnicze LOT w pierwszą środę nowego roku proponują przeloty w obniżonych cenach do: Albanii, Chorwacji, Czarnogóry, Rumunii oraz Sri Lanki. Oferta dostępna jest w cyklicznej promocji przewoźnika – „Szalona Środa” – zapraszam po szczegóły.

Z PLL LOT do Sri Lanki wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy 1 lutego a 26 marca, natomiast loty na europejskich trasach (Dubrownik, Kluż-Napoka, Podgorica oraz Tirana) zarezerwujecie na podróże pomiędzy marcem a majem. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących weekend (piątek-poniedziałek).

Pamiętajcie, że z warszawskiego lotniska im. Chopina na wszystkich promocyjnych trasach podróżować będziecie bezpośrednio. Decydując się na loty z portów regionalnych, musicie liczyć się z przesiadką na lotnisku w stolicy Polski, a poniżej w tekście znajdziecie listę przykładowych kierunków. Pamiętajcie, że w cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: luty – maj
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 276 PLN/2 osoby/noc

W Dubrowniku proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Adria. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają łazienkę z prysznicem. Na terenie obiektu mieści się kryty basen oraz dobrze wyposażone centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Podgoricy mam dla was ofertę noclegów ze śniadaniami w 4* hotelu Perla Residence & SPA. Na miejscu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi, krytego basenu oraz centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

kotor stare miasto
Foto: Oleksandr Savchuk / Shutterstock
Dubrownik widok miasta
Foto: Dreamer4787 / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »