Fly4free.pl

Odkryjcie Indie! New Delhi, Mumbaj i Goa w jednej podróży z Warszawy za 2048 PLN

2048 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: YURY TARANIK / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Trochę czasu minęło od ostatniej propozycji wyjazdu do Indii. Jak zwykle winowajcą były obostrzenia i ograniczenia dla podróżujących. Na szczęście od połowy listopada wjazd do kraju jest już możliwy dla osób zaszczepionych i posiadających test. Skorzystajcie z okazji i ruszcie odkrywać New Delhi, Mumbaj i Marmagao!

Początek waszej podróży zaplanowany jest na 12 marca, kiedy to z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie polecicie do New Delhi. Loty realizowane będą na pokładzie samolotu linii lotniczych Finnair. Po drodze czeka was bezpieczna przesiadka w Helsinkach. 16 marca ze stolicy Indii udacie się do Mumbaju. Na miejscu zostaniecie do 21 marca, po czym skierujecie się do Marmagao. 27 marca wrócicie do New Delhi, po czym udacie się w drogę powrotną do Polski.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Finnair i Air India. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Dla osób, które potrzebują nieco więcej komfortu i cenią sobie oszczędność czasu, proponuję bezpośrednie loty PLL LOT.

Termin podróży: 12–27 marca
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Finnair i Air India lub PLL LOT i Air India
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa-Chopin – New Delhi 12(13) marca
New Delhi – Mumbaj 16 marca
Mumbaj – Marmagao 21 marca
Marmagao – New Delhi 27 marca
New Delhi – Warszawa-Chopin 27 marca

Podróż razem 2048 PLN

Warszawa-Chopin – New Delhi – Warszawa-Chopin >>

New Delhi – Mumbaj >>

Mumbaj – Marmagao >>

Marmagao – New Delhi >>

Dla ceniących sobie wygodę i czas proponuję bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów PLL LOT.

Hotel od 207 PLN/noc/2 osoby

W stolicy Indii rekomenduję wam noclegi w apartamencie Olive Service Apartments położonym w pobliżu centrum miasta. W obiekcie znajdziecie komfortową sypialnię, prywatną łazienkę i dostęp do darmowego Wi-Fi. Otrzymacie również bezpłatne kosmetyki i ręczniki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na czas waszego pobytu w Mumbaju proponuję wam noclegi w Theory9 Premium Serviced Apartments Khar. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Apartament jest klimatyzowany, posiada prywatną łazienkę i kompleksowe wyposażenie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Marmagao polecam wam noclegi w 4* Bogmallo Beach Resort. To obiekt położony bezpośrednio przy plaży. Ponadto na miejscu będziecie mogli skorzystać z basenów, siłowni i strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wyjazd do Indii?

Indie to ogromny kraj pełen kontrastów. Nie sposób doświadczyć go w pełni w trakcie jednej podróży. Mimo tego w czasie wycieczki odkryjecie przepiękne miejsca i zobaczycie zapierające dech w piersiach widoki.

W New Delhi polecam wam odwiedzić meczet Dżama Masdżidgrobowiec Humajunaświątynię Lotosu oraz imponujących rozmiarów minaret Kutb Minar. Poza tym warto wybrać się do miasta Agra, gdzie znajdziecie jeden z siedmiu nowożytnych cudów świata – Tadź Mahal. Ze stolicy dostaniecie się tam autobusem lub pociągiem.

W Mumbaju doświadczycie orientalnych Indii – pobudzające zmysły zapachy, kolorowe ulice i słynne Bollywood. Poza tym warto odwiedzić Meczet Haji Ali, kompleks świątyń Walkeśwary, Bramę Indii i Regal Cinema, które jest jednym z najstarszych kin w mieście.

W stanie Goa odpoczniecie na przepięknych plażach. W szczególności polecam Anjuna, Candolin Beach i Colva Beach. Poza tym rekomenduję wam wizytę w Old Goa, gdzie znajduje się mnóstwo zabytków architektury portugalskiej na czele ze słynną katedrą Se. Goa to również wspaniała przyroda – aromatyczne przyprawy, wodospady i dzikie zwierzęta.

pałac w indiach
Foto: Sean Hsu / Shutterstock
Foto: saiko3p / Shutterstock
Plaża w Goa
Foto: Guzel-Gashigullina / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Od 15 listopada są dozwolone przyjazdy turystów indywidualnych. Podróżni przed rozpoczęciem podróży obowiązani są posiadać negatywny wynik testu na COVID-19 wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem. Test należy dołączyć do deklaracji o stanie zdrowia wypełnianej online.
 • Więcej informacji na temat obostrzeń i zasad wjazdu znajdziecie tutaj. Warto śledzić również informacje na tej stronie.
 • Bez dodatkowych opłat na pokład samolotu linii lotniczych Finnair możecie zabrać: jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 × 40 × 23 cm, jeden przedmiot osobisty o maksymalnych wymiarach 40 × 30 ×15 cm. Łączna waga bagażu nie może przekraczać 8 kg.
 • Za wykupienie bagażu rejestrowanego w Finnair zapłacicie 70 EUR, czyli około 325 PLN.
 • Podróżując do Indii pamiętajcie o konieczności posiadania wizy. Możecie aplikować o nią online.
 • Choć przepisy nie wymagają posiadania ważnych szczepień, to jednak przed wyjazdem warto wykonać kilka z nich: WZW typu A i B, przeciwko durowi brzusznemu oraz polio.
 • Praktycznych informacji dotyczących podróżowania po Indiach szukajcie w tym wątku na forum.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »