Fly4free.pl

Początek lata w Meksyku za 2950 PLN. Loty do Cancun z Berlina, transfery i noclegi na wyspie Cozumel

2950 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Fallon Michael / unsplash
Odpocznij w niesamowitym Meksyku w atrakcyjnej cenie. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji urlopu na wyspie Cozumel i zrelaksuj się na rajskich plażach Morza Karaibskiego.

Do Cancun udasz się z portu lotniczego Berlin Brandenburg w terminie 17-24 czerwca. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Air France z wygodnymi przesiadkami w Paryżu. Bez dodatkowych kosztów do Meksyku zabierzesz ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrym hotelu Casa del Mar, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży. Na wyspę Cozumel z lotniska w Cancun dostaniesz się promem za około 89 PLN w obie strony.

Termin podróży: czerwiec
Linie lotnicze: Air France
Bagaż:
podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów, transferów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 2950 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 3800 PLN/2 osoby

Berlin – Cancun – Berlin »

Hotel 1921 PLN/2 osoby/7 nocy

Na wyspie Cozumel wybrałam dla ciebie zakwaterowanie w 3* hotelu Casa del Mar. Obiekt mieści się bezpośrednio przy plaży. Do twojej dyspozycji zostanie oddany komfortowo urządzony pokój z dostępem do WiFi. Na miejscu znajdziesz strefę spa i kompleks basenów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 510 PLN/osoba

Na wyspie Cozumel polecam ci wycieczkę samochodem z napędem 4×4. W ten sposób poznasz wszystkie atrakcje. Dodatkowo będziesz miał okazję doświadczyć snorkelingu w Morzu Karaibskim.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Akurat w tamtym regionie Cozumel jest strasznie nudny.
baltin, 25 stycznia 2023, 11:20 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »