Fly4free.pl

Początek lata w Egipcie: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive od 2322 PLN. Wyloty z 3 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Elzbieta Sekowska / Shutterstock
od
2322 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
18.06.2022 - 25.06.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przywitajcie kalendarzowe lato w cudownym Egipcie! Skorzystajcie z oferty biura podróży Rainbow i wybierzcie się do Marsa Alam, gdzie czekają na was piękne plaże i cudowne rafy koralowe. Wszystkiego dopełni komfortowa formuła all inclusive w 4* hotelu!

Do Egiptu udacie się w terminie 18 – 25 czerwca. Czeka was bezpośredni lot do Marsa Alam. Do wyboru macie wyloty z Wrocławia, Gdańska lub Warszawy a w cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Urlop spędzicie Marsa Alam. Zatrzymacie się w 4* hotelu Three Corners Equinox Beach Resort. Obiekt położony tuż przy jednej z najpiękniejszych plaż w rejonie Marsa Alam, elegancką strefę spa oraz bogatą ofertę wyżywienia w formule all inclusive. Skorzystacie również z basenów zewnętrznych.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Wrocławia, Gdańska lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »