Fly4free.pl

PLL LOT: Singapur na majówkę z całej Polski od 1854 PLN! (również bezpośrednio)

1854 PLN
Singapur
Foto: Richie Chan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Singapur określany jest mianem „Azji w miniaturze”. Przekonajcie się o tym sami i poznajcie to niezwykłe miasto-państwo. Zobaczcie na własne oczy słynnego Merliona i zajrzyjcie do jednego z ogrodów botanicznych, które w 2015 roku zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Do Miasta Lwa polecicie w terminie 28(29) kwietnia-6 maja. Podróż odbędziecie na pokładzie samolotu naszego narodowego przewoźnika PLL LOT. Do wyboru macie wyloty z wielu polskich miast. Osoby planujące rozpocząć swą podróż z lotniska Chopina, czeka udogodnienie w postaci braku przesiadek w trakcie lotu. Pamiętajcie, że lecąc z portów regionalnych będziecie musieli jednak przesiąść się w Warszawie.

Lot międzykontynentalny odbędziecie na pokładach samolotów Boeing 787 Dreamliner. W cenę biletów lotniczych wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany (nadawany do luku). Oferta przewoźnika uwzględnia również catering w postaci dwóch posiłków, przekąsek oraz napojów. Po odbyciu lotów uczestnicy programu Miles & More mogą liczyć na powiększenie swojego stanu konta milowego.

Termin podróży: majówka
Wylot z: Warszawy, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Poznania, Gdańska, Rzeszowa, Bydgoszczy
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel356 PLN/2 osoby/noc

W Singapurze proponuję wam pobyt w 4* hotelu Furama RiverFront.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów do Singapuru

Co musicie zobaczyć w trackie pobytu?

Już sama podróż na singapurskie lotnisko będzie niezapomnianą atrakcją. Od lat port zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce w branżowych rankingach. Najbardziej spektakularnym elementem obiektu jest gigantyczny wodospad.

Kilka dni Singapurze w zupełności wystarczy, by odwiedzić najważniejsze atrakcje miasta. Przespacerujcie się po zachodzie słońca wzdłuż Marina Bay, podziwiając niesamowite iluminacje miasta. Odwiedźcie „kosmiczne” ogrody miejskie (Gardens by the Bay). To kompozycja stalowych i nowatorskich konstrukcji, górujących ponad porośniętym terenem, wśród których króluje narodowy kwiat Singapuru – orchidea. Jeżeli interesujecie się przyrodą, zajrzyjcie również do zoo i zobaczcie największe na świecie akwarium.

Czytają nas jacyś smakosze azjatyckiej kuchni? Koniecznie udajcie się do najtańszej restauracji świata z gwiazdką Michelin!

Przydatne informacje
  • Lotnisko Chiangi jest świetnie skomunikowane. Do centrum miasta dojedziecie autobusem lub metrem.

  • Szukacie inspiracji? Znajdziecie ją korzystając z pomocy popularnych przewodników.

  • Przeczytajcie również ciekawą relację z podróży naszego czytelnika.

  • Singapur to jeden z najbezpieczniejszych krajów świata! Śmiało możecie lecieć tam całą rodziną.

  • Gniazdka elektryczne w Singapurze są inne niż w Polsce, ale są identyczne jak w Wielkiej Brytanii. Nie zapomnijcie odpowiedniej przejściówki.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »