Fly4free.pl

Przygoda w Australii: Perth, Sydney i Melbourne w jednej podróży z Berlina za 2884 PLN

2884 PLN
kangur na plaży
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: John Crux / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie niezapomniana wycieczka! Wybierzcie się na drugi koniec świata i zobaczcie przepiękną Australię. W trakcie wyjazdu odwiedzicie Perth, Sydney oraz Melbourne.

Wasza wyprawa rozpocznie się 4 maja na lotnisku w Berlinie, kiedy to polecicie do Perth. Po drodze zaplanowano bezpieczną przesiadkę w Singapurze. Na zachodnim wybrzeżu Australii zostaniecie do 11 maja, po czym udacie się do Sydney. 18 maja skierujecie się do Melbourne. 25 maja wrócicie do Perth, a dzień później wyruszycie w drogę powrotną do Europy.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Scoot, Virgin Australia i Jetstar. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 4–26 maja
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Scoot, Virgin Australia i Jetstar
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin – Perth 4(5) maja
Perth – Sydney 11 maja
Sydney – Melbourne (Avalon) 18 maja
Melbourne – Perth 25(26) maja

Perth – Berlin 26(27) maja

Hotel od 502 PLN/noc/2 osoby

W Perth rekomenduję wam zakwaterowanie w 5* hotelu Pan Pacific. To rewelacyjnie oceniany obiekt, który znajduje się w samym centrum miasta. Na miejscu znajdziecie basen zewnętrzny i siłownię.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Sydney wybrałem dla was noclegi w świetnie ocenianym apartamencie Nesuto Chippendale. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi. Ponadto będziecie mogli skorzystać z jacuzzi i basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Melbourne polecam wam zakwaterowanie w 5* hotelu Pullman, który zlokalizowany jest w pobliżu Albert Park. To bardzo luksusowy obiekt, w którym znajdziecie basen wewnętrzny oraz restaurację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »