Fly4free.pl

Tanie loty do Francji. Paryż z Gdańska za 88 PLN

88 PLN
Oferta nieaktualna
paryz wieza eiffla
Foto: Ditty_about_summer/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Długo przyszło czekać nam na obniżkę ceny biletów na tym kierunku. W końcu mieszkańcy Pomorza doczekali się tanich lotów do Francji.

Do Paryża wybierzecie się na samym początku nowego roku. Wylot zaplanowany jest na 27 stycznia, a powrót po 4 dniach. Na pokład samolotów linii Wizz Air, w najniższej cenie biletu, zabierzecie ze soba jedną sztukę bagażu podręcznego. Sprawdźcie nasze praktyczne wskazówki, które pomogą wam go optymalnie spakować.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Kyriad Paris 18 leży w północnej części Paryża, tuż obok największego pchlego targu w mieście. Na miejscu czekają na was klimatyzowane pokoje z łazienką, wyposażone w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. W całym budynku możecie korzystać z bezpłatnego WiFi. W celu uzyskania najlepszej oferty wybierzcie pośrednika Amoma.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »