Fly4free.pl

Tanie loty do Panamy z Berlina od 1741 PLN

1741 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Niels van Altena / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zobaczcie słynny kanał, wypocznijcie zarówno nad morzem, jak i oceanem oraz poobserwujcie egzotyczne zwierzęta żyjące w swoim naturalnym środowisku. To wszystko czeka na was w Panamie. Zatem nie zastanawiajcie się dwa razy i rezerwujcie bilety!

W podróż do Ameryki Środkowej udacie się jesienią, np. w terminie 11-18 października. Do Panamy polecicie z lotniska w Berlinie na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Termin podróży: wrzesień – październik
Linie lotnicze: Air France
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel

Pierwszą noc po przylocie proponuję wam spędzić w świetnym 4* Victoria Hotel And Suites Panama. Będzie to dobre miejsce na wypoczynek oraz aklimatyzację po podróży.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wolicie postawić na luksus z prawdziwego zdarzenia? Zatem wybierzcie 5* Global Hotel Panama – wyróżnia się on doskonałą obsługą, eleganckimi wnętrzami oraz klasycznie urządzonymi pokojami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
 • Osoby w pełni zaszczepione do Panamy mogą podróżować bez żadnych ograniczeń. Osoby niezaszczepione będą musiały okazać negatywny wynik testu (antygenowego lub PCR) wykonanego na nie później 72h przed podróżą.
 • Więcej na temat obostrzeń w Panamie przeczytacie tutaj.
 • Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
 • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
 • Jesteście ciekawi, jak wygląda podróżowanie po Panamie? Przeczytajcie relację z podróży, napisaną przez naszą czytelniczkę.
 • Pamiętajcie, że przy odprawie musicie uiścić opłatę wjazdową w wysokości 30 USD od osoby.
 • Jak przemieścić się między lotniskami w Panama City? Najtaniej komunikacją miejską (autobus + metro) lub nieco drożej taksówką. Szczegóły tutaj.
 • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
 • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »