Fly4free.pl

Okazja! Loty w jedną stronę do Bostonu, Nowego Jorku, Miami i Waszyngtonu z Warszawy od 427 PLN!

427 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Angyalosi Beata / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Tani lot w jedną stronę, a po co mi to? Nie powiedział nigdy żaden podróżnik 😉 Czasami właśnie, ta jedna okazja, jest początkiem czegoś większego – np. zwiedzanie Stanów Zjednoczonych od wybrzeża do wybrzeża, podróż transamerykańska lub może wycieczka dookoła świata.

Poniżej znajdziecie 4 przykłady lotów w jedną stronę z warszawskiego lotniska Chopina na Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Do Bostonu, Nowego Jorku, Miami oraz Waszyngtonu. Do USA podróżować będziecie we wrześniu, a po drodze czekać was będą krótsze lub dłuższe (w zależności od wybranego terminu) przesiadki na lotnisku w Lizbonie.

Czas pomiędzy przylotem a odlotem ze stolicy Portugalii możecie przeznaczyć na wizytę w mieście. W cenie biletu do Stanów Zjednoczonych zabrać możecie bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty – mały plecak lub damską torebkę.

Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: TAP Portugal
Bagaż: podręczny + jednej przedmiot osobisty

Ważne!
Oferowane bilety dostępne są w elastycznej taryfie. Oznacza to, że w razie jakichkolwiek komplikacji z lotem spowodowanych epidemią COVID-19, będziecie mogli bezpłatnie zrezygnować z podróży lub przełożyć ją na inny termin.

Podróżod 427 PLN (w jedną stronę)

Warszawa – Boston »

Sprawdź pozostałe dostępne terminy: 12 września, 16 września, 25 września oraz 26 września.

Warszawa – Miami »

Sprawdź pozostałe dostępne terminy: 12 września, 15 września, 20 września oraz 21 września.

Warszawa – Nowy Jork »

Sprawdź pozostałe dostępne terminy: 4 września, 6 września, 14 września, 18 września oraz 25 września.

Warszawa – Waszyngton »

Hotelod 380 PLN/pokój/noc

Podstawą udanego wyjazdu jest dobry hotel. W Bostonie rekomenduję wam noclegi w 4* Club Quarters Hotel in Boston, który znajduje się w samym centrum miasta, w odległości kilku kroków od Old State House.

spanie w bostonie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku rozważcie ofertę noclegową w 4* Club Quarters Hotel World Trade Center, który znajduje się w sąsiedztwie Wall Street oraz 9/11 Memorial & Museum.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Miami proponuję wam noclegi w 3* Hampton Inn & Suites Miami/Brickell-Downtown. W cenę zakwaterowania wliczone są codzienne śniadania. Na miejscu czeka na was odkryty basen oraz dobrze wyposażona sala fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Bilet w jedną stronę i co dalej?

Jak wspomniałem na wstępie zakup tanich biletów do USA może być początkiem czegoś większego. Jeżeli nie wiecie do końca, jak zabrać się za planowanie swojej podróży, możecie wzorować się na naszych propozycjach lub wykorzystać zawarte w nich informacje do skompletowania własnej wycieczki.

Loty do Miami mogą być początkiem zwiedzania Wschodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Po drodze zatrzymajcie się w Orlando, Waszyngtonie, Filadelfii i Nowym Jorku. Wybierając loty do Nowego Jorku, możecie wykonać podobną trasę tylko z północy na południe lub kompletnie zmienić plany i wybrać się na Zachodnie Wybrzeże przemierzając Amerykę wszerz. Z miasta, które nigdy nie śpi jest „rzut beretem” nad Wodospad Niagrę, rozważcie ten kierunek podróży i zakończcie ją np. w Toronto.

Boston idealnie nadaje się na bazę wypadową i eksplorację okolicznych stanów: New Hampshire, Maine, Connecticut czy nawet Kanady z Montrealem i Ottawą na czele.

Jeżeli waszym marzeniem jest podróż dokoła świata, to mamy także kilka propozycji planów, które znajdziecie klikając tutaj.

Foto: youkatan / Shuttertock
Foto: Mia2you / Shutterstock
kapitol
Foto: Vlad G / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Obowiązkowe dokumenty (ESTA), niezbędne podczas podróży do USA, możecie wyrobić klikając tutaj. Z przygotowanego przez nas poradnika, dowiecie się w jaki sposób dopełnić formalności przed wyjazdem do USA.

  • O promocyjnych lotach w jedną stronę poinformował nas czytelnik jakwilk, dziękujemy.

  • Zapoznajcie się z naszym poradnikiem i dowiedźcie się, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Potrzebujecie jeszcze więcej inspiracji? Odwiedźcie temat na naszym forum dedykowany podróżom RTW (Round the world).

  • Natomiast wiele przydanych informacji o Stanach znajdziecie w tym temacie na forum.

  • Nie zapomnijcie o Revolucie! Płacąc na wyspie wielowalutową kartą nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »