Fly4free.pl

Odkryjcie Peru! Arequipa, Cuzco (Machu Picchu), Jezioro Titicaca i Lima z Berlina za 2043 PLN

2043 PLN
Machu Picchu w Peru
Foto: saiko3p / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Inspirując się naszymi redakcyjnymi kolegami z Fly4free.com przygotowałem dla was mega wycieczkę po Peru! To będzie niesamowita przygoda!

Do Ameryki Południowej wybierzecie się linią lotniczą KLM w dniach 18 listopada – 8 grudnia. Cena biletów w dwie strony to 1815 PLN. Sprawdźcie nasze porady jak spakować się w bagaż podręczny oraz jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec. Pobyt w Peru zaczniecie od podróży z Limy do Arequipy (19 listopada, bilet w cenie 99 PLN). Następnie 23 listopada nocnym autobusem pojedziecie do Puno. Także autokarem 29 listopada wybierzecie się do Cuzco. Cena za dwa przejazdy to 15 USD (ok. 58 PLN). Do Limy wrócicie 4 grudnia, koszt lotu to 71 PLN.

Arequipa jest drugim największym miastem Peru. Położone jest w sąsiedztwie wulkanów: Misti, Chachani i Pichu Pichu. Nazywane jest białym miastem. Stanowi idealny przystanek w drodze do Kanionu Colca i nad jezioro Titicaca.

Najpopularniejszym i najszybszym, ale i drogim sposobem na dotarcie w okolice Machu Picchu jest pociąg. Ceny biletów rezerwowanych nawet ze sporym wyprzedzeniem zaczynają się od 50 USD w jedną stronę. Startujemy ze stacji w Poroy, oddalonej od centrum Cuzco o ok. 15 – 20 min jazdy. Stacją końcową pociągu jest Machu Picchu Pueblo, zwane też Aguas Calientes.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

Będąc w Limie możecie zatrzymać się w hotelu La Primacía, który leży zaledwie 3 km od placu San Martín. Pokoje wyposażone są w łazienkę z wanną i bezpłatnym zestawem kosmetyków, telewizor z kanałami telewizji kablowej i wentylator. W cenę wliczone są śniadania.

Kalendarz najtańszych lotów z Berlina do Limy

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »