Fly4free.pl

Odkryjcie Afrykę: objazdowe wczasy z wyżywieniem w Kenii za 4749 PLN. Wylot z Warszawy

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Melyssa-Dolderer / Shutterstock
od
4749 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
13.10.2022 - 20.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście doświadczyć egzotycznej Afryki? Jednocześnie marzy wam się beztroski relaks na pięknych, piaszczystych plażach? W takim razie skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie oferty biura podróży Rainbow i udajcie się w objazdową wycieczkę po Kenii!

Do Afryki wybierzecie się w terminie 13-20 października, a jako miejsce wylotu wybrano warszawskie lotnisko im. Fryderyka Chopina. W cenę wliczono bagaż rejestrowany i podręczny.

W trakcie pobytu w Kenii odpoczniecie nad Oceanem Indyjskim w Mombasie, doświadczycie safari w Parku Narodowym Tsavo West i odwiedzicie Park Narodowy Amboseli. W trakcie pobytu czekają was noclegi w 3* hotelach z wyżywieniem. W każdym z nich wasz pokój wyposażony będzie w komfortowe łóżko, prywatną łazienkę i dostęp do WiFi.

Termin podróży: październik
Wylot z: Warszawy
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotele
Wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »