Fly4free.pl

Tydzień w Nowym Jorku za 3340 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

3340 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patrick Tomasso / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się wycieczka do Stanów Zjednoczonych? Przygotowałem dla was propozycję do wycieczki do jednej z najsłynniejszych metropolii świata – do miasta, które nigdy nie zasypia.

Na wycieczkę do USA udacie się w terminie 2 – 9 czerwca. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej PLL LOT oraz Condor. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przesiadki we Frankfurcie.

Zatrzymajcie się w dobrze ocenianym pensjonacie Deluxe Inn & Suites – Long Island City Nyc. W jego pobliżu znajduje się stacja metra, co oznacza, że łatwo dostaniecie się w interesujące was zakątki metropolii.

Termin podróży: czerwiec
Linie lotnicze: Condor/PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz tygodniowych noclegów zapłacicie 3340 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 3654 PLN/2 osoby

Warszawa – Nowy Jork – Warszawa >>

Hotel 3026 PLN/2 osoby/pobyt

W Deluxe Inn & Suites – Long Island City Nyc czeka na was spora przestrzeń – będziecie mieli do dyspozycji aż 80 m²! Znajdziecie tam m.in. sypialnię z dużymi łóżkami, prywatną łazienkę z wanną oraz klimatyzację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »