Fly4free.pl

Ameryka Północna: Nowy Jork i Toronto w jednej podróży z Berlina za 2470 PLN

2470 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stephane Legrand / Shutterstock
Wybierz się na wycieczkę za wielką wodę, w trakcie której zwiedzisz największe miasta Kanady oraz Stanów Zjednoczonych! Oba charakteryzują się „lasem” wieżowców oraz tym, że życie toczy się tam przez całą dobę!

Przygotowany przeze mnie wyjazd do Ameryki Północnej zaplanowana jest na wrzesień i składa się z dwóch niezależnych rezerwacji przelotów.

Pierwszym etapem są loty trasach Berlin-Nowy Jork i Toronto-Berlin, które odbędziesz na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z wygodnymi przesiadkami w Kopenhadze oraz Sztokholmie.

Natomiast pomiędzy Nowym Jorkiem a Toronto polecisz samolotem linii Air Canada. W obu przypadkach – bez dodatkowych kosztów – zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny (o standardowych rozmiarach) oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: 18 – 26 (27) września
Linie lotnicze: SAS oraz Air Canada
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Plan podróży:
Belin – Nowy Jork 18.9
Nowy Jork – Tornto 23.9
Toronto – Berlin 26.9

Hotel od 541 PLN/2 osoby/noc

W Toronto proponuję ci zakwaterowanie w pensjonacie, który znajduje się w spokojnej części miasta, w sąsiedztwie parku Taylor Creek. Na miejscu zapewniony będziesz mieć codzienne śniadania, dostęp do bezpłatnego parkingu oraz sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku proponuję ci noclegi w hotelu Knights Inn Brooklyn Sunset Park, który znajduje się w sąsiedztwie Parku Sunset. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W mieście, które nigdy nie śpi, możesz także zatrzymać się w The L Hotel Ascend Hotel Collection, który znajduje się na Brooklynie i jest położony pomiędzy stacjami metra (25 St oraz 36 St). Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 668 PLN/3 dni

Warto wypożyczyć samochód na lotnisku w Toronto. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo, szybko i wygodnie dojedziecie pod słynny wodospad Niagara.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »