Fly4free.pl

Lato w Polsce: zestawienie noclegów w domkach. Pobyty dla 4 osób od 247 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maximillian cabinet / Shutterstock
od
247 PLN/4 osoby/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
09.08.2022 - 20.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zabierzcie najbliższych lub razem ze znajomymi „wyskoczcie” na weekend za miasto. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia pobytów w całorocznych domkach, w różnych rejonach kraju (Bieszczady, Podhale, wybrzeże Morza Bałtyckiego). Wiecie już, gdzie się udacie?

Na wycieczkę wybrać się będziecie mogli w trakcie trwania kalendarzowego lata – tj. terminy pomiędzy 9 sierpnia a 20 września. W tym okresie możliwe są także pobyty okołoweekendowe (piątek-niedziela), a ceny pobytów dla 4 osób zaczynają się już od 247 PLN/cały domek/noc.

Hotel od 247 PLN/4 osoby/noc

Macie zamiar wybrać się w Bieszczady? W takim razie rozważcie ofertę pobytu w kompleksie Pod Ostrym Działem. Każdy z domków składa się aneksu kuchennego, salonu, łazienki, dwóch sypialni oraz tarasu z murowanym grillem.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Maki Domki Regionalne – to kompleks domków, który znajduje się w miejscowości Witów. Każdy domek składa się z aneksu kuchennego, salonu, łazienki oraz dwóch sypiali. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mogli korzystać z sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Na Podhalu proponuję wam noclegi w kompleksie Domki u Wilka, który znajduje się w miejscowości Poronin. Każdy z domków posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon, 3 sypialnie oraz dwie łazienki. Na miejscu zapewniony będziecie mieli bezpłatny parking oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Nieopodal polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego mam dla was propozycję pobytu w kompleksie domków – Zielone Wzgórze, który mieści się w spokojnej okolicy Mielna. Każdy domek dysponuje dwoma sypialniami, salonem, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Nieopodal jeziora Sarbsko znajduje się kompleks domków – Ulinia Zacisze. Każdy z nich składa się z w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, części wypoczynkowej z kominkiem, dwóch sypialni oraz nowoczesnej łazienki z prysznicem. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Jeżeli cenicie sobie ciszę i spokój, to postawcie na pobyt w Jędroskowej Chatce. Ten nowoczesny kompleks mieści się we wsi Witów. Każdy z nowoczesnych domków składa się z dwóch sypialni, salonu, łazienki oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »