Fly4free.pl

Lazurowe Wybrzeże z weekendem za 674 PLN. Loty (bez WDC) do Nicei z Warszawy i 4 noce w hotelu

674 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: trabantos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Brak planów na tegoroczną jesień? W takim razie postawcie na city break na słonecznym Lazurowym Wybrzeżu. Wybierzcie się do Nicei, gdzie możecie być spokojni o przyjemną pogodę, która będzie sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi. Do tego polecam wam wizytę w pobliskim Monako.

Do Nicei udacie się w terminie 16-20 listopada (środa-niedziela) z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

We Francji zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Ibis Palais des Congres Vieux, który mieści się w pobliżu centrum miasta. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży16 – 20 listopada
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 674 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 480 PLN/2 osoby

Warszawa – Nicea – Warszawa »

Hotel 867 PLN/2 osoby/4 noce

W Nicei proponuję wam noclegi w 3* hotelu Ibis Palais des Congres Vieux. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, balkonem i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 807 PLN/pobyt

W trakcie wycieczki chcielibyście także zwiedzić słynne księstwa Monako lub inne ciekawe miejscowości Lazurowego Wybrzeża? Dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Nicei.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »