Fly4free.pl

Przygoda w Indiach: New Delhi, Mumbaj i Koczin w jednej podróży z Warszawy za 2294 PLN

2294 PLN
Foto: YURY TARANIK / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
A może tak doświadczyć nieco orientalnych klimatów? Polećcie do kraju świętych krów i zobaczcie ciekawe miasta, wspaniałe budowle i cudowne plaże. Gotowi na przygodę?

Do New Delhi udacie się w terminie 1(2)–15 marca z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Loty realizowane będą na pokładzie samolotu 5* linii lotniczych Lufthansa. Ze stolicy Indii 5 marca skierujecie się do Mumbaju. Następnie 10 marca wybierzecie się do Koczin. Do New Delhi wrócicie 14 marca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Lufthansa i AirAsia India. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 1(2)–15 marca
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Lufthansa i AirAsia India
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa-Chopin – New Delhi 1(2) marca
New Delhi – Mumbaj 5 marca
Mumbaj – Koczin 10 marca
Koczin – New Delhi 14 marca
New Delhi – Warszawa-Chopin 15 marca

Hotel od 263 PLN/noc/2 osoby

W New Delhi zatrzymajcie się w 5* hotelu Le Méridien. W obiekcie znajduje się kompleks basenów, strefa spa i siłownia. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Mumbaju polecam wam pobyt w 5* hotelu Trident Nariman Point. To rewelacyjnie oceniany obiekt, który wyróżnia się świetną lokalizacją i bardzo wysokim standardem. Na miejscu znajdziecie restaurację, baseny, siłownię i strefę spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na czas waszego pobytu w Koczin rekomenduję wam noclegi w 5* hotelu Holiday Inn Coachin. Z obiektu rozpościerają się piękne widoki na okolicę. Będziecie mogli odpocząć nad basenem zewnętrznym lub w strefie spa. Na miejscu skorzystacie z bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wycieczkę?

W New Delhi rekomenduję wam odwiedzić meczet Dżama Masdżidgrobowiec Humajunaświątynię Lotosu oraz imponujących rozmiarów minaret Kutb Minar. Ponadto warto wybrać się do miejscowości Agra, gdzie znajduje się jeden z siedmiu nowożytnych cudów świata – Tadź Mahal. Dostaniecie się tam autobusem lub pociągiem.

Mumbaj to jeden z najbardziej klimatycznych i orientalnych zakątków w Indiach. Na miejscu czekają na was pobudzające zmysły zapachy, kolorowe ulice i słynne Bollywood. Poza tym warto odwiedzić Meczet Haji Ali, kompleks świątyń Walkeśwary, Bramę Indii i Regal Cinema.

Do pobytu w Koczin potrzebujecie specjalnego zezwolenia. Jednak wszystkie formalności bez problemu załatwicie w jednym z kilkunastu biur podróży, znajdujących się w mieście. Na miejscu odpoczniecie nad rajskimi plażami z krystalicznie czystą wodą. W szczególności zadowoleni będą miłośnicy podwodnego świata, ponieważ w Morzu Lakkadiwskim znaleźć można piękne rafy koralowe.

Indie Taj Mahal
Foto: CW Pix / Shutterstock
Foto: saiko3p / Shutterstock
plaza w indiach
Foto: Willyam Bradberry / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 15 listopada są dozwolone przyjazdy turystów indywidualnych. Podróżni przed rozpoczęciem podróży obowiązani są posiadać negatywny wynik testu na COVID-19 wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem. Test należy dołączyć do deklaracji o stanie zdrowia wypełnianej online.
  • Każdy z pasażerów przylatujących do tego kraju, musi udowodnić historię swoich podróży w ostatnich dwóch tygodniach. Jeśli przebywaliśmy w jednym z miejsc wysokiego ryzyka, czeka nas kwarantanna do czasu otrzymania wyniku testów na COVID-19.
  • Więcej informacji na temat obostrzeń i zasad wjazdu znajdziecie tutaj. Warto śledzić również informacje na tej stronie.
  • Podróżując do Indii pamiętajcie o konieczności posiadania wizy. Możecie aplikować o nią online.
  • Choć przepisy nie wymagają posiadania ważnych szczepień, to jednak przed wyjazdem warto wykonać kilka z nich: WZW typu A i B, przeciwko durowi brzusznemu oraz polio.
  • Praktycznych informacji dotyczących podróżowania po Indiach szukajcie w tym wątku na forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »