Fly4free.pl

Na narty do Włoch: 7 dni w hotelu z wyżywieniem w Trydencie za 2148 PLN. Wylot z Warszawy

narciarz
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Eva Bocek : Shutterstock
od
2148 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.01.2023 - 14.01.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteś miłośnikiem białego szaleństwa? Chciałbyś wybrać się na narty w wyższe góry? W takim razie skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura podróży TUI i udaj się do cudownej Italii, gdzie spędzisz tydzień w 3* hotelu z wyżywieniem, który mieści się tuż przy kurortach narciarskich.

Na narty wybierzesz się do Włoch, a dokładniej do Trydentu, w terminie 7-14 stycznia 2023 roku. Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczej Enter Air z bagażem rejestrowanym.

Na miejscu zatrzymasz się w 3* hotelu Gran Zebru, który oferuje komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami oraz dostępem do Wi-Fi. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu takich ośrodków jak Pejo 3000 czy Marilleva 900. Bezpośrednio przy kompleksie mieści się przystanek, z którego ski busem dostaniesz się na stoki narciarskie. Dodatkowo w cenę wliczono wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji.

Termin podróży: 7-14 stycznia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »