Fly4free.pl

Narty w Hiszpanii: loty do Barcelony z Krakowa, 7 dni w 4* hotelu i auto. Pakiet za 1636 PLN

1636 PLN
Oferta wyprzedana
Pireneje narty
Foto: lunamarina / Shutterstosck
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście miłośnikami białego szaleństwa i chcecie przyszłoroczne ferie spędzić na stoku? W takim razie wybierzcie się do Katalonii i skorzystajcie z oferty najstarszego regionu narciarskiego w Hiszpanii – Alp 2500.

Do Barcelony polecicie w terminie 16–23 stycznia z lotniska w Krakowie. Ferie zimowe w tym okresie mają mieszkańcy województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na lotnisku wypożyczcie samochód, który pomoże wam dostać się do kompleksu narciarskiego.

Na miejscu zatrzymajcie się w 4* obiekcie Hotel & Spa La Collada, który zlokalizowany jest przy ośrodku Alp 2500. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym hotelu. Otrzymacie również darmowe śniadania i będziecie mogli skorzystać z basenów, siłowni i strefy spa.

Termin podróży16–23 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie4* hotel ze śniadaniami
Samochód: Fiat 500 lub podobny model

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu i wynajem auta zapłacicie 1636 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2993 PLN/tydzień/2 osoby

W pobliżu ośrodka Alp 2500 polecam noclegi w 4* Hotel & Spa La Collada. To świetnie oceniany obiekt, w którym znajdziecie kompleks basenów, siłownię i strefę spa. W cenie otrzymacie również pyszne śniadania i dostęp do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 179 PLN/tydzień/2 osoby

Na lotnisku w Barcelonie wypożyczcie samochód, który pomoże wam dotrzeć do ośrodka Alp 2500. Za tygodniowy wynajem Fiata 500 lub podobnego modelu zapłacicie w sumie 179 PLN.

Jak zaplanować wyjazd?

Wbrew pozorom Hiszpania to nie tylko ciekawe miasta i piękne plaże. Wyjazd do Katalonii może być również świetnym pomysłem na zimowe szusowanie! W Pirenejach znajduje się najstarszy ośrodek narciarski w kraju – Alp 2500, gdzie dostępnych jest mnóstwo ciekawych tras i wspaniałych widoków.

W skład kompleksu wchodzi La Molina i Masella. Pierwszy z nich jest rajem dla snowboardzistów i miłośników ekstremalnej jazdy na nartach. Właśnie tam powstał pierwszy wyciąg narciarski i pierwsza szkółka narciarska w Hiszpanii. Na miejscu znajdziecie ponad 60 km nartostrady i ogromną rampę typu half-pipe.

W Maselli będziecie mogli skorzystać z ponad 130 km tras o różnym stopniu trudności. Najwyższym szczytem w ośrodku jest La Tossa d’Alp, który położony jest 2536 m n.p.m., gdzie znajdziecie spektakularny punkt widokowy.

Foto: gorillaimages / Shutterstock
Foto: Digoarpi / Shutterstock
Foto: Walking Nature World / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Cena skipassu łączonego na oba stoki zaczyna się od 234 EUR za 6 dni. Natomiast jednodniowy karnet to koszt co najmniej 51 EUR.
  • Chcecie ze sobą zabrać sprzęt narciarski? W takim razie musicie liczyć się z wydatkiem 216 PLN za lot.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »