Fly4free.pl

Na narty do Włoch: 7 dni w hotelu ze śniadaniami w Trydencie za 1699 PLN. Wylot z Warszawy

narciarz
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Eva Bocek : Shutterstock
od
1699 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.01.2023 - 14.01.2023
Oferta idealna dla miłośników białego szaleństwa. Skorzystaj z bardzo dobrej oferty biura podróży TUI i wybierz się do włoskiego Trydentu, który słynie z licznych ośrodków narciarskich i idealnych warunków do uprawiania sportów zimowych.

Na narty wybierzesz się do Włoch, a dokładniej do Trydentu, w terminie 7-14 stycznia 2023 roku. Podróżować będziesz bezpośrednio z Warszawy na pokładzie samolotów linii lotniczej Enter Air z bagażem rejestrowanym.

Na miejscu zatrzymasz się w 3* hotelu Alphotel Dolomiti, który oferuje komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami oraz dostępem do Wi-Fi. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu ośrodku Daolasa. Na miejscu będziesz mógł odpocząć w strefie spa & wellness. Dodatkowo w cenę wliczono wyżywienie w postaci codziennych śniadań.

Termin podróży: 7-14 stycznia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »