Fly4free.pl

Tanie loty do Mozambiku i Rwandy z Pragi od 1848 PLN. Dużo terminów (majówka, Boże Ciało i wakacje)

od 1848 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maddy Settle / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli marzysz o niezapomnianej przygodzie, wybierz się do Afryki. Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów do Mozambiku i Rwandy, gdzie odkryjesz dziką przyrodę Jeziora Wiktorii i Parku Narodowego Gorongosy oraz odpoczniesz na plażach, na przykład na Tofo.

Do Afryki wybrać się będziesz mógł w terminach pomiędzy styczniem a lipcem. Kilka przykładowych dat znajdziesz wypisanych poniżej w tekście. Wycieczkę rozpoczniesz i zakończysz na lotnisku w Pradze. Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal z bezpiecznymi przesiadkami w Lizbonie lub Brussels Airways z przystankami w Brukseli. 

Termin podróży: styczeń-lipiec
Linia lotnicza: TAP Air Portugal I Brussels Airways
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel od 310 PLN/noc/2 osoby

W Rwandzie proponuję pobyt w 4* hotelu 2000, który zlokalizowany jest w Kigali. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Mozambiku rekomenduję noclegi w 4* hotelu Cardoso. Na miejscu znajdziesz basen zewnętrzny i ogród palmowy. Otrzymasz też bezpłatne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »