Fly4free.pl

Minorka w wersji all inclusive: tygodniowe wczasy od 2679 PLN (wyloty z 2 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: tui.pl
od
2679 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.10.2022 - 14.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed wami szansa na zobaczenie spokojniejszego oblicza Balearów. W przeciwieństwie do bardziej znanych wysp archipelagu (Ibizy i Majorki), Minorka oferuje zaciszne zatoki, brak głośnych imprez oraz wspaniałą przyrodę – ponad 75% jej obszaru znajduje się pod ochroną.

Na urlop do Hiszpanii udacie się w terminie 7 – 14 października. Czeka was bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy na Minorkę, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT. W cenę wycieczki wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Wczasy spędzicie w 3* hotelu Globales Binimar. To rodzinny kompleks apartamentów znajdujący się 300 m od plaży. Dla gości przygotowano odkryty basen ze zjeżdżalniami, plac zabaw dla najmłodszych oraz dedykowane animacje – będzie to świetne miejsce na rodzinne wczasy. Idealnej całości dopełni wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: październik
Wylot z: Warszawy lub Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »