All inclusive w 4* hotelu w Egipcie (Marsa Alam) od 1979 PLN. Wyloty z Katowic lub Warszawy
Na urlop w Egipcie wybierzesz się w terminie 17 – 24 grudnia. Powrót do kraju zaplanowano na 13:30, zatem spokojnie zdążysz na wigilijną kolację. Czeka cię bezpośredni lot do Marsa Alam, a jako miejsce wylotu możesz wybrać jedno z 2 miast w Polsce.
4* hotel Aurora Bay Resort, do którego się udasz, to bardzo dobrze oceniany obiekt wypoczynkowy. Najbliższa plaża znajduje się 250 m od obiektu, będzie również okazja na relaks w basenie. Do dyspozycji gości oddano świetnie wyposażone zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe oraz restaurację serwującą specjały kuchni międzynarodowej w formule all inclusive.
Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: * hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Atrakcje 421 PLN/osoba
Chcesz zobaczyć wspaniałą Dolinę Królów? Zarezerwuj wycieczkę z Marsa Alam.
- W ramach wyżywienia z all inclusive czekają na ciebie codzienne śniadania, obiady, kolacje, przekąski i słodycze w czasie dnia, a także bezpłatne napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole.
- Rejs po Nilu, a może lot balonem nad Luksorem? Przy układaniu planu zwiedzania skorzystaj z rekomendacji na naszym forum.
- Tutaj możesz sprawdzić świetne opinie hotelu.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdź listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
Alanya od 1569 PLN na 8 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Kreta Wschodnia od 2852 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Madera od 2299 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)