Fly4free.pl

Perły Maroka: Marrakesz i Fez + Bergamo z Warszawy za 412 PLN

412 PLN
Fez panorama
Foto: Martin Froyda / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na wycieczkę do Maroka, podczas której odwiedzicie nazywany „czerwonym miastem” Marrakesz oraz położony w centralnej części kraju Fez. W drodze powrotnej zatrzymacie się w włoskim Bergamo.

Podróż rozpoczniecie od lotu do Marrakeszu 8 grudnia, natomiast do Warszawy wrócicie 18 grudnia. Polecicie liniami Wizz Air, Air Arabia oraz Ryanair. Pamiętajcie, że bez dodatkowych opłat zabierzecie tylko mały bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady jak się spakować.

13 grudnia czeka was lot krajowy z Marrakeszu do Fezu. Na pokład linii Air Arabia bezpłatnie zabierzecie bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz wadze do 10 kg.

Z Fezu do Bergamo polecicie 16 grudnia.

Z Bergamo do Warszawy wyruszycie 16 grudnia.

Linia Wizz Air pozwala zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Natomiast u przewoźnika Ryanair przysługuje wam jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm.

W Marrakeszu proponuję wam noclegi w Riad Bahia, który leży na terenie medyny w Marrakeszu, nieopodal pałacu Bahia i 10 minut spacerem od placu Dżamaa al-Fina. Oferuje on klimatyzowane pokoje, prywatną łazienkę, centrum odnowy biologicznej i bezpłatne WiFi.

W Fezie wybrałem dla was zakwaterowanie w hotelu Grand. Jest on zlokalizowany w centrum miasta. Będziecie mieli do dyspozycji pokoje z biurkiem, garderobą oraz prywatną łazienką.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »