Fly4free.pl

All inclusive w Maroku: tydzień w 4* hotelu sieci Riu za 1799 PLN (wylot z Warszawy)

Foto: Balate Dorin / Shutterstock
od
1799 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
21.01.2022 - 28.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Dokąd warto udać się zimą w poszukiwaniu słońca? Na przykład do Afryki. Skorzystajcie z okazyjnej ceny oferowanej przez biuro podróży i zaplanujcie dla siebie wycieczkę w rejony Marrakeszu, gdzie poza zakwaterowanie z all inclusive czeka na was pełen luz – tym razem to nie na waszych barkach będzie spoczywać rola organizatora!

Na wycieczkę do Afryki wybierzecie się zimą, w terminie 21 – 28 stycznia. Czeka was bezpośredni lot z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina do Marrakeszu. Tym razem w cenę wycieczki wliczono również bagaż rejestrowany – nie będzie zatem problemu z zabraniem ze sobą wszystkich niezbędnych rzeczy, a następnie pamiątek z podróży.

W Maroku będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Riu Tikida Palmeraie. To świetne miejsce na relaks i wypoczynek, jak również dogodna baza wypadowa do odwiedzenia pobliskich atrakcji: Marrakeszu oraz np. pasma górskiego Atlas.

Termin podróży: 21 – 28 stycznia
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Choć w przypadku pobytu w luksusowym 4* hotelu z all inclusive, kompleksem basenów oraz świetną strefą wellness, prawdopodobnie nie będziecie chcieli nawet opuszczać terenu resortu, warto jednak nieco pozwiedzać okolicę!

W Marrakeszu spodziewajcie się przyjemnych temperatur przekraczających 20 stopni Celsjusza – idealnych do zwiedzania i aktywności na świeżym powietrzu. Znajdziecie tam gwarne souki, klimatyczne riady oraz mnóstwo zabytków, by wymienić w tym miejscu choćby plac Dżami al-Fana, Meczet Koutoubia, grobowce dynastii Saadytów oraz pałac El Bahia.

Przydatne informacje
  • Aktualnie wjazd do Maroka możliwy jest dla osób zaszczepionych lub osób, które posiadają negatywny wynik testu PCR (wykonanego max. 72h przed wylotem)
  • Więcej na temat obowiązujących zasad wjazdu do Maroka przeczytacie tutaj.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując po 7 dniach test. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Na naszym forum znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »