Fly4free.pl

Malediwy z pełnym wyżywieniem za 5470 PLN. Loty z Warszawy, 4* hotel i transfery

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
5470 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sven Hansche / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czy tak właśnie wyobrażacie sobie skrawek raju na ziemi? Malediwy to miejsce, które nie potrzebuje filtrów, a obrazki stamtąd od lat zdobią katalogi biur podróży. Przekonajcie się na własne oczy, jak tam pięknie – najlepiej w czasie jesiennego urlopu!

Na egzotyczny archipelag udacie się w terminie 19(20) – 28 października. Czekają was lot z Warszawy na Male, realizowane na pokładzie samolotów linii Lufthansa oraz Austrian Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Wiedniu oraz Frankfurcie.

Na Malediwach wybrałem dla was noclegi w świetnie ocenianym 4* Jail Break Surf Inn. Obiekt położony jest na wyspie Himmafushi. W cenie pobytu zapewnione będziecie mieli wyżywienie w postaci śniadań, obiadów oraz kolacji. Za transfery na wyspę zapłacicie 40 USD za osobę w obie strony (około 198 PLN).

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Austrian Airlines/Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel z pełnym wyżywieniem

Za pakiet obejmujący loty, transfery na wsypę oraz zakwaterowanie z wyżywieniem zapłacicie 5470 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6759 PLN/2 osoby

Warszawa – Male – Warszawa >>

Hotel 3784 PLN/2 osoby/pobyt

Na Malediwach rekomenduję zatrzymać się w świetnie ocenianym 4* Jail Break Surf Inn na wyspie Himmafushi. Obiekt znajduje się niedaleko plaży i oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach z prywatną łazienką. W cenę wybranego przeze mnie pakietu wliczono pełne wyżywienie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 175 PLN/osoba

Marzy wam się niezwykła przygoda w czasie wycieczki? Zarezerwujcie rejs łodzią, w czasie którego będziecie mogli obserwować pływające w oceanie rekiny!

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »