Fly4free.pl

Majówka w Wiedniu za 433 PLN. Loty z Warszawy i noclegi

433 PLN
wieden park
Foto: Pani Garmyder / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę i już teraz zaplanujcie swój wyjazd na długi weekend majowy. Skorzystajcie z mojej propozycji i wybierzcie się na city break do jednego z najpiękniejszych miast w Europie, czyli Wiednia.

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air w terminie 30 kwietnia – 2 maja. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią posiadacze Wizz Discount Club – pozostali zapłacą 90 PLN więcej. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed podróżą przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

Hotel ibis budget Wien Sankt Marx, w którym polecam się zatrzymać, położony jest dwie minuty spacerem od dworca autobusowego i stacji metra Erdberg. Do centrum miasta można stąd dojechać w 10 minut. W obiekcie do waszej dyspozycji będą klimatyzowane pokoje z WiFi.

Termin podróży: majówka
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za wycieczkę do Wiednia zapłacicie 433 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel530 PLN/2 osoby

W Wiedniu proponuję wam zatrzymać się w hotelu ibis budget Wien Sankt Marx, który położony jest blisko stacji metra.

zarezerwuj hotel w wiedniu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Wiedniu?

Dwa dni w austriackiej stolicy to niewiele, ale powinno wystarczyć czasu, aby zobaczyć najważniejsze atrakcje. Na pierwszy ogień proponuję wizytę w historycznym centrum miasta z charakterystyczną dla Wiednia, gotycką katedrą św. Szczepana oraz zobaczyć Pałac Schönbrunn wraz z otaczającymi go pięknymi ogrodami, imponujący kompleks Hofburg Vien, Wiedeńską Operę Narodową oraz Belweder. Chcecie zrobić zdjęcie panoramy miasta? Wybierzcie się na liczącą nieco ponad 250 metrów Wieżę Dunaju.

A może wizyta w wesołym miasteczku? Prater to park rozrywki, jeden z najbardziej znanych symboli Wiednia. Musicie przejechać się na słynnym diabelskim młynie! Park otwarty jest codziennie od 12 do 20. Wejście do niego jest darmowe, płacicie natomiast za poszczególne atrakcje. Ceny mieszczą się w przedziale 1,5-5 EUR.

wieden hofburg
Foto: Mistervlad / Shutterstock
wiedeń prater
Foto: xbrchx / Shutterstock
wieden dom
Foto: Mistervlad / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wybierając się do austriackiej stolicy, rozważcie zakup Vienna City Card. Dzięki niej otrzymacie zniżki na transport publiczny oraz na wstęp do wielu atrakcji.

  • Z lotniska do hotelu dojedziecie łatwo komunikacją publiczną.

  • Lecąc Wizz Air możecie zabrać ze sobą jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

  • Nie zapomnijcie o Revolucie! Płacąc w Wiedniu wielowalutową kartą nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »