Fly4free.pl

Majówka w USA za 3627 PLN. Los Angeles, Hawaje i San Francisco w jednej podróży z Warszawy

3627 PLN
plaza na hawajach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Shane Myers Photography's : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie niezapomniany wyjazd! Zobaczcie na własne oczy wspaniałe Los Angeles, odpocznijcie na rajskich Hawajach i przejdźcie się ulicami klimatycznego San Francisco. Wszystko w terminie obejmującym długi weekend majowy.

Wasza przygoda rozpocznie się 26 kwietnia na lotnisku w Warszawie, kiedy to polecicie do Los Angeles z bezpieczną przesiadką w Londynie. W terminie 30 kwietnia – 7 maja udacie się na Hawaje. Natomiast w dniach 9–13 maja wybierzecie się do San Francisco. Powrót do Polski zaplanowano na wieczór 13 maja.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych British Airways, Hawaiian Airlines i Alaska Airlines.

Termin podróży: 26 kwietnia – 13 maja
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: British Airways, Hawaiian Airlines i Alaska Airlines
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa-Chopin – Lon Angeles 26 kwietnia
Los Angeles – Honolulu – Los Angeles 30 kwietnia – 7 maja
Los Angeles – San Francisco – Los Angeles 9 – 13 maja
Los Angeles – Warszawa-Chopin 13 maja

Hotel od 399 PLN/noc/2 osoby

W Los Angeles proponuję wam noclegi w 3* hotelu Hollywood Historic. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu słynnego napisu. Wasz pokój wyposażony będzie m.in. w: TV, duże łóżko i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Hawajach zatrzymajcie się w 4* hotelu La Croix Waikiki. Obiekt jest położony w pobliżu słynnej plaży Waikiki. Co więcej, na miejscu skorzystacie z siłowni i basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W San Francisco polecam wam pobyt w 4* hotelu Club Quarters. Dotychczasowi gości bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie znajdziecie siłownię i restaurację. Skorzystacie również z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wyjazd do USA?

W Los Angeles zobaczcie napis Hollywood i obserwatorium Griffitha. Na uwagę zasługuje również Hollywood Boulevard. Ponadto odpocznijcie na popularnej plaży Venice i przespacerujcie się po molo w Santa Monica. Zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych może być traktowane jako brama do wspaniałych parków narodowych: YosemiteSequoiaZionDeath ValleyBryce Canyon czy choćby Grand Canyon.

Hawaje to wymarzony kierunek dla podróżników z całego świata. Na miejscu będziecie mogli odpocząć na przepięknych plażach. W szczególności polecam wam relaks na: Waikiki Beach, Waimanalo, Turtle Bay oraz Hanauma. Lubicie aktywny wypoczynek i zwiedzanie? W takim razie powinniście się wybrać na słynny wulkan Diamond Head.

W San Francisco musicie przejść się zakręconą ulicą Lombard. Polecam wam także wizytę przy The Painted Ladies i Pier 39. Chcecie odpocząć? W takim razie wybierzcie się na plażę Baker. Co jeszcze? Obowiązkowym punktem na mapie miasta jest słynny most Golden Gate z licznymi punktami widokowymi wokół niego.

Foto: Cameron Venti / unsplash.com
hawaje surfing
Foto: Eddy-Galeotti / Shutterstock
san francisco nocą
Foto: IM_photo : Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »