Fly4free.pl

Majówka w Nowym Jorku: loty 5* Singapore Airlines z Pragi za 1838 PLN. Dwa bagaże w cenie!

1838 PLN
nowy jork panorama
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: IM_photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jak podróż do miasta, które nigdy nie śpi, to tylko z Singapore Airlines! Dlaczego? Ponieważ czeka cię wygodny przelot na pokładach samolotów 5* linii lotniczej, a do tego w cenie zapewnione masz aż dwa bagaże rejestrowane (nadawane do luku)!

Do Nowego Jorku udasz się w „gorącym okresie” długiego weekendu majowego (popularna majówka) – dostępne terminy znajdziesz wypisane poniżej w tekście. Podróż rozpoczniesz i zakończysz na praskim lotnisku im. Václava Havla.

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Lufthansa oraz 5* Singapore Airlines z wygodną przesiadką we Frankfurcie. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz dwa bagaże rejestrowane (o maksymalnej wadze 23 kg każdy), bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – maj 2023 r.
Linia lotnicza: Lufthansa, Singapore Airlines
Bagaż: dwa bagaże rejestrowane, podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 578 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję ci noclegi w hotelu Red Lion Inn & Suites Long Island City. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania oraz telewizor LCD. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Chcesz mieszkać blisko Central Parku? W takim razie postaw na pobyt w 3* hotelu Newton. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jesteś w stanie wydać nieco więcej na pobyt? W takim rozważ zakwaterowanie w 3* The Hotel @ Fifth Avenue, który znajduje się zaledwie 500 metrów od słynnego Empire State Building. W każdym pokoju jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 159 PLN/osoba

Sprawdźcie, jak prezentuje się panorama Nowego Jorku z poziomu cokołu Statuy Wolności!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »