Fly4free.pl

Długi weekend majowy w Nowym Jorku za 2736 PLN. Loty z Warszawy i tydzień w hotelu ze śniadaniami

2736 PLN
Foto: Jimmy Woo / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Postawcie na majówkę w wyjątkowym miejscu i wybierzcie się do miasta, które nigdy nie śpi. Nowy Jork to wiele znanych i kultowych atrakcji: Central Park, Times Square, Empire State Building, Most Brookliński, Broadway oraz Wall Street. Jeżeli zdecydujcie się na wyjazd, to będziecie mogli zobaczyć je na własne oczy.

Do Nowego Jorku udacie się na przełomie kwietnia i maja, w terminie obejmującym długi weekend majowy (popularną majówkę). Podróż rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina, a w obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Austrian Airlines. Po drodze czekać was będą wygodne przesiadki we Wiedniu. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu Super 8 By Wyndham North Bergen, który znajduje się w New Jersey. Z lotniska Newark w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem (z przesiadką) za ok. 40 PLN.

Termin podróży: 30 kwietnia – 7 (8) maja 2022 r.
Linia lotnicza: Austrian Airlines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 2736 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1947 PLN/2 osoby/7 nocy

W USA rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w hotelu Super 8 By Wyndham North Bergen, który znajduje się naprzeciwko centrum handlowego Columbia Park Center, w New Jersey. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dojazd z New Jersey do Nowego Jorku

Nieopodal waszego miejsca zakwaterowania znajduje się przystanek (30th St at JFK Blvd), z którego w kierunku Nowego Jorku odjeżdżają autobusy 107, 111, 124, 127, 154, 159, 161, 190, 192 – za bilet w jedną stronę zapłacicie 3,5 USD (ok. 14 PLN). Pod tym linkiem zaplanujecie swoją podróż z New Jersey na Manhattan.

Możecie także skorzystać z przeprawy promowej na trasie WeehawkenLincoln Harbor. Do przystani z hotelu dojdziecie w około 25 minut spokojnym spacerem, a sam rejs w jedną stronę kosztować was będzie aż 9 USD (ok. 37 PLN).

Jednak najlepiej pod względem cenowym oraz czasowym wygląda przejazd pociągiem PATH, który do Nowego Jorku odjeżdża z terminalu Hoboken. Bilet w jedną stronę kosztować was będzie tylko 2,75 USD (ok. 11 PLN) – koleją można podróżować na karcie MetroCard, która umożliwia nielimitowane przejazdy metrem po Nowym Jorku! Pod dworzec dojedziecie tramwajem kursującym na linii Hudson–Bergen za 2,25 USD (ok. 9 PLN).

Foto: Michal Ludwiczak / Shutterstock
nowy jork
Foto: Chris Fabregas / Shutterstock
Foto: youkatan / Shuttertock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »