Fly4free.pl

Majówka w Norwegii za 745 PLN. Loty do Bergen z Gdańska + wynajem auta

745 PLN
trolltunga norwegia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Max Topchii : Shutterstock
Wybierz się na niezapomnianą wycieczkę w trakcie trwania długiego weekendu majowego. Zobacz wspaniałe fiordy, odwiedź przepiękne parki narodowe oraz wejdź na słynną skałę "Język Trolla".

Do Norwegii wybierzesz się w dogodnym terminie obejmującym długi weekend majowy: 27 kwietnia – 6 maja. Do Bergen polecisz z Gdańska na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Bez dodatkowych kosztów weźmiesz ze sobą bagaż podręczny. Zaraz po wylądowaniu wynajmij samochód, który ułatwi ci zwiedzanie okolicy.

Bergen – Sognefjorden – Nærøyfjorden – Aurlandsfjorden – Skjervefossen – Park Narodowy Hallingskarvet – Park Narodowy Hardangervidda – Park Narodowy Folgefonna – Język Trolla – Bergen

Termin podróży: majówka
Wylot z: Gdańska
Linia lotnicza: Wizz Air
Auto: Volkswagen up! lub podobny model

Podróż 391 PLN/2 osoby

Gdańsk – Bergen – Gdańsk >>

Hotel od 435 PLN/noc/2 osoby

W Bergen proponuję ci pobyt w hotelu Moxy, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W pobliżu Aurlandsfjorden wybrałem dla ciebie pobyt w Vangsgaarden Gjestgiveri. Na dobry początek dnia otrzymasz śniadanie wliczone w cenę pobytu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Røldal Overnatting będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania parków narodowych i wycieczki na „Język Trolla”. Na miejscu znajdziesz pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1098 PLN/pobyt/2 osoby

Po wylądowaniu w Bergen wynajmij samochód, który ułatwi ci zwiedzanie tej części Norwegii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »