Fly4free.pl

Majówka w Kalifornii: tanie loty do Los Angeles z Gdańska za 1337 PLN

1337 PLN
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odrobina elastyczności oraz umiejętność korzystania z promocyjnych cen biletów – dzięki takim zabiegom, można naprawdę podróżować „za drobne” po świecie. Dziś mam dla was propozycję właśnie takiej wycieczki, na słynne zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych.

Podróż do Kalifornii składać się będzie z dwóch oddzielnych rezerwacji, dzięki czemu za przeloty w „gorącym okresie” długiego weekendu majowego zapłacicie tylko 1337 PLN.

Pierwszym elementem wycieczki jest przelot na trasie Gdańsk – Sztokholm Arlanda – Gdańsk. Trasę tę pokonacie na pokładach samolotów linii Ryanair. Następnie po nieco ponad 7 godzinach polecicie ze szwedzkiego lotniska do Los Angeles. W trakcie powrotu do Polski, ponownie czekać was będzie przerwa na lotnisku Sztokholm Arlanda, która wyniesie ponad 17 godzin (no ale czego nie robi się dla atrakcyjnej ceny 😉 ).

Do USA i z powrotem polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines, British Airways oraz Finnair. Całą podróż bez dodatkowych kosztów odbędziecie z małym bagażem podręcznym. Za możliwość zabrania ze sobą dwóch bagaży (podręcznych), będziecie musieli zapłacić 104 PLN (w dwie strony) – jest to koszt usługi Priority Boarding w linii Ryanair.

Termin podróży: kwiecień – maj
Linia lotnicza: Ryanair oraz American Airlines, British Airways oraz Finnair
Bagaż: podręczny

Plan podróży za znakomite 1337 PLN:
Gdańsk – Sztokholm Arlanda 25.4
Sztokholm Arlanda – Los Angeles 25.4
Los Angeles – Sztokholm Arlanda 6(7).5
Sztokholm Arlanda – Gdańsk 7(8).5

Hotel 506 PLN/2 osoby/noc

Kilka dni w Los Angeles proponuję wam spędzić w 3* hotelu La Quinta Inn & Suites LAX – będzie to dobra baza wypadowa do eksploracji Miasta Aniołów. W cenie zakwaterowania zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2590 PLN/11 dni

Wycieczka na zachodnie wybrzeże USA nie może obejść się bez zwiedzania parków narodowych oraz wizyty w San Francisco oraz Las Vegas. Dlatego rekomenduję wam wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie do Los Angeles.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »