Fly4free.pl

Majówka w Ghanie: loty z Berlina za 1483 PLN

1483 PLN
plaza w ghanie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TG23 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Długi weekend majowy coraz bliżej. Skorzystajcie z mojej propozycji i wybierzcie się do Afryki. Ghana to wciąż nieodkryty zakątek tego kontynentu.

Do Afryki polecicie liniami TAP Portugal z krótkimi i wygodnymi (1h i 3h) przesiadkami w Lizbonie. Przeczytajcie jak tanio dostać się do Berlina oraz jak się spakować w bagaż podręczny. Te rzeczy nie powinny stanowić problemu. W Ghanie w maju trwa pora deszczowa – czasami można spodziewać się przelotnego deszczu, ale nie jest on intensywny. Na miejscu możecie wypocząć na Bojo Beach lub zwiedzić Park Narodowy Kakum, wszystkie atrakcje zobaczycie tutaj.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej TAP.

Sikaso Beach Hotel leży na obrzeżach Akry, blisko plaży i oferuje restaurację, ogród, taras oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Pokoje wyposażone są w telewizor i klimatyzację oraz łazienkę z prysznicem i toaletą.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »