Fly4free.pl

Madera w wersji lux: 4* hotel nad oceanem z wliczonym wyżywieniem za 1429 PLN (wylot z Warszawy lub Katowic)

Foto: symbiot / Shutterstock
od
1429 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
18.12.2021 - 25.12.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście spędzić tegoroczną wigilię w mniej tradycyjny sposób? Jeżeli zamiast chłodnej aury i kolacji w domu chcielibyście zobaczyć wspaniałe krajobrazy Madery, a choinkę przystroić na wyspie pośrodku Atlantyku… nie zastanawiajcie się dwa razy i łapcie pakiet z biura podróży w doskonałej cenie!

W podróż do Portugalii wybierzecie się w terminie 18 – 25 grudnia. Do wyboru macie lot z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina lub z Katowic z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Na Maderze będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Estalagem Do Mar. Czekają tam na was elegancko urządzone pokoje z prywatną łazienką, wspaniałe widoki na ocean, wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji oraz odkryty basen.

Termin podróży: 18 – 25 grudnia
Wylot z: Warszawy lub Katowic
Linia lotnicza: Smartwings
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co warto zobaczyć na Maderze?

Swój łagodny klimat Madera zawdzięcza korzystnemu położeniu u brzegów Afryki. Tak naprawdę wyspa świetnie nadaje się jako urlopowy kierunek przez cały rok. Szczególnie miły kontrast czeka was jednak zimą, gdy będziecie mogli choć na chwilę zapomnieć o płaszczach i szalikach. To jak, gotowi na wigilię w „ciepłych krajach”? 😉

Madera to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz długich spacerów. Znajdziecie tam szlaki turystyczne dostosowane do każdego poziomu trudności. Rekomenduję wam szczególnie malowniczą ścieżkę prowadzącą do Vereda do Arieiro. 

Marzą wam się niezapomniane widoki oraz nieco adrenaliny? Wybierzcie się na klify w pobliżu Cabo Giaro, gdzie zamontowano specjalny, przezroczysty podest. Na wyspie natkniecie się również na liczne lewady, czyli dawne kanały nawadniające. Powstanie pierwszych z nich datuje się na początki XVI wieku, dziś zostały one „pochłonięte” przez zielony krajobraz wyspy. Szlak prowadzący w okolice Levada do Furado to jedna z najpiękniejszych usłanych kwiatami ścieżek!

Przydatne informacje
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »