Fly4free.pl

Luksus na Maderze: tydzień z all inclusive w 4* hotelu nad oceanem od 1979 PLN (wyloty z Katowic i Warszawy)

Oferta wyprzedana
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
od
1979 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
11.12.2021 - 18.12.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na spontaniczne wczasy na jednej z najpiękniejszych europejskich wysp – i to jeszcze w tym roku? Nie zastanawiajcie się dwa razy i zarezerwujcie wyjazd na Maderę połączony z pobytem w świetnym 4* hotelu z all inclusive.

Na wycieczkę do Portugalii udacie się jeszcze w tym tygodniu, w terminie 11 – 18 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Na wyspie będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Dom Perdo Madeira Ocean Beach. Malownicze położenie pomiędzy górami a oceanem, wspaniałe widoki na pobliską zatokę oraz wyżywienie w formule bogatego all inclusive – zapowiadają się udane wczasy!

Termin podróży: 11 – 18 grudnia
Wylot z: Warszawy lub Katowic
Linia lotnicza: Smartwings
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co warto zobaczyć na Maderze?

Oblana wodami Atlantyku, położona u brzegów Afryki Madera to świetne miejsce na wypoczynek w zimniejszych miesiącach. Mimo egzotyki, którą zastaniecie na miejscu, będziecie mogli poczuć się tam niemal jak w domu – wyspa stanowi część Portugalii, co oznacza, że możecie pojechać tam z samym dowodem osobistym. Na miejscu będziecie posługiwać się walutą euro, a za korzystanie z pakietu danych w telefonie nie powinniście zostać obciążeni dodatkowymi opłatami.

Tym razem mam dla was propozycję pobytu w 4* hotelu ze wspaniałymi widokami na ocean oraz zróżnicowaną ofertą wyżywienia w formule all inclusive. Będąc na miejscu, grzechem byłoby jednak nieco nie pozwiedzać! Madera to prawdziwy raj dla spacerowiczów oraz miłośników pieszych wycieczek. Znajdziecie tam wiele malowniczych szlaków dostosowanych do różnych poziomów trudności. Rekomenduję wam koniecznie wybrać się na wycieczkę drogą PR1 prowadzącą w stronę Verada do Areeiro.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »