Fly4free.pl

Tydzień w 4* hotelu ze śniadaniami na Maderze od 1959 PLN. Wyloty z Katowic i Warszawy

Foto: yusuf madi / Shutterstock
od
1959 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
05.03.2022 - 12.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Madera to prawdziwa oaza spokoju położona pośrodku Oceanu Atlantyckiego. To także raj dla aktywnych podróżnych: czeka tam na was łagodny klimat, kilometry ścieżek spacerowych oraz zielone krajobrazy ciągnące się po sam horyzont.

Na wycieczkę do Portugalii polecicie w marcu, w terminie 5-12.03. Do wyboru macie podróż z Katowic lub Warszawy, a odbędzie się ona bezpośrednio na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Na Maderze będziecie zakwaterowani w 4* Suite Hotel Jardins d’Ajuda. Dla gości przygotowano pokoje z widokiem na ocean, 3 baseny, zielony ogród, restaurację oraz elegancki bar.

Termin podróży: 5 – 12 marca
Wylot z: Katowic oraz Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Oblana wodami Atlantyku, położona u brzegów Afryki Madera to świetne miejsce na wypoczynek w zimniejszych miesiącach. Mimo egzotyki, którą zastaniecie na miejscu, będziecie mogli poczuć się tam niemal jak w domu – wyspa stanowi część Portugalii, co oznacza, że możecie pojechać tam z samym dowodem osobistym.

Madera to raj dla miłośników długich przechadzek oraz aktywnego wypoczynku. Polecam wam wybrać się na trekking, by zobaczyć piękne lewady (Levada Caldeirao Verde, Levada do Furado) oraz punkty widokowe w okolicach Cabo Girão i Miradouro do Guindaste.

Lubicie owoce morza? Jednym z miejscowych specjałów są limpety (lapas). W celu degustacji polecam wam wybrać się do tradycyjnej restauracji Lareira Portuguesa.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »