Fly4free.pl

Luksusowe wczasy na Zakintos od 1999 PLN. Wyloty z Katowic lub Warszawy + tydzień w 5* hotelu

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Itaka
od
1999 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.10.2022 - 14.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na słoneczny urlop w najbliższym czasie? Skorzystajcie z pojawiających się bardzo dobrych cen od biur podróży. Tym razem mam dla was okazję na Zakintos, gdzie czeka na was elegancki 5* hotel.

Do Grecji udacie się na zakończenie tegorocznego sezonu, w terminie 7 – 14 października. Na Zakintos polecicie bezpośrednio z Katowic lub Warszawy, a w cenę podróży wliczono bagaż rejestrowany.

Wczasy spędzicie w luksusowym 5* hotelu Zante Park Resort & SPA. Dla gości przygotowano tam eleganckie wnętrza, nowocześnie urządzone pokoje, odkryty basen oraz świetnie wyposażoną strefę wellness. W cenę pobytu wliczono wyżywienie w formule all inclusive, a najbliższa plaża znajduje się 350 m od obiektu.

Termin podróży: październik
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Atrakcje 226 PLN/osoba

Zakintos to jedno z niewielu miejsc w Europie, gdzie w naturalnym środowisku żyją żółwie morskie. Zobaczcie te niezwykłe stworzenia w czasie rejsu na pobliską wyspę.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »