Fly4free.pl

Luksus w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive w Tabie od 2599 PLN. Wyloty z 3 miast

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: itaka.pl
od
2599 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
11.01.2023 - 18.01.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nieczęsto zdarza się okazja, by wybrać się na wczasy do tej klasy obiektu! Jeżeli marzysz o beztroskich wczasach, luksusie oraz świetnym all inclusive – nie szukaj dalej.

Na urlop do Egiptu wybierzesz się w terminie 11-18 stycznia. Czeka cię bezpośredni lot z Zielonej Góry, Katowic lub Warszawy do Taby, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Smartwings. W podróż będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż rejestrowany.

Tym razem gwoździem programu będzie świetnie oceniany, wyjątkowy 5* hotel Mosaique Beach Resort Taba Heights. Dawniej obiekt był częścią znanej sieci Sofitel, co mówi samo za siebie. Na miejscu spodziewaj się obsługi na najwyższym poziomie, mnóstwa atrakcji dla odwiedzających oraz zróżnicowanej oferty wyżywienia w formule all inclusive.

Termin podróży: styczeń
Wylot z:  Zielonej Góry, Katowic lub Warszawy
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »