Fly4free.pl

Luksus w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2864 PLN. Wyloty z 2 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Yulia Ved / Shutterstock
od
2864 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
12.03.2023 - 19.03.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odpocznijcie w wyjątkowo komfortowych warunkach nad Morzem Czerwonym. Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty wyjazdu zorganizowanego do Hurghady i odpocznijcie, nie martwiąc się o nic. Pobyt spędzicie w bardzo dobrym 5* hotelu w wygodnej opcji z all inclusive.

Do Hurghady udacie się w terminie 12-19 marca z jednego z 2 miast w Polsce. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów czarterowej linii. Na urlop zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Wczasy spędzicie w bardzo dobrym 5* hotelu Amarina Abu Soma Resort & Aqua Park, który zlokalizowany jest przy piaszczystej plaży. Na terenie obiektu znajduje się rozległa strefa basenowa ze zjeżdżalniami i bogate zaplecze rekreacyjne. W cenie zapewnione będziecie mieli loty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, wyżywienie w formule all inclusive oraz opiekę rezydenta.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Katowic i Warszawy
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 300 PLN

Wybierzcie się w rejs z Hurghady na plażę Mahmya na wyspie Dżiftun i nurkowanie z rurką! Będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odpocząć od tłumu turystów i potrzebują relaksu wśród tęczowych raf koralowych.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »