Fly4free.pl

Tanie loty w Alpy: Grenoble z Warszawy za 78 PLN (128 PLN bez WDC)

78 PLN
Panorama Grenoble
Foto: colores / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Świetna cena przelotów we francuskie Alpy w sezonie zimowym. Na miejscu znajdziecie doskonałą infrastrukturę narciarską, dobrze przygotowane stoki oraz z pewnością dużo śniegu w górach.

Na wycieczkę polecicie ze stołecznego lotniska w lutym i marcu. W cenę wliczony jest bagaż podręczny, dlatego wcześniej proponuję zapoznać się z naszymi wskazówkami dotyczącymi pakowania.

W Grenoble proponuję zdecydować się na zakwaterowanie w 4* Residhome Caserne de Bonne. Będzie to dobra baza wypadowa do odkrywania uroków miasta, jak i na pobliskie stoki.

Jeżeli mowa o wypadzie w góry: najlepiej będzie wypożyczyć samochód już na lotnisku. Dzięki temu będziecie mogli planować swoje wycieczki bez oglądania się na innych.

Termin podróży: luty – marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny

Podróż78 PLN

Warszawa – Grenoble – Warszawa >>

zarezerwuj loty do grenoble

Przykładowe terminy podróży: 22-29 lutego, 29 lutego – 1 marca.

Hotel250 PLN/noc

W Grenoble rozważcie zakwaterowanie w 4* Residhome Caserne de Bonne, który leży zaledwie 10 minut spacerem od centrum miasta.

zarezerwuj hotel w grenoble

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód119 PLN/dzień

Chcecie być niezależni? Wypożyczcie auto już na lotnisku i swobodnie poruszajcie się po okolicy.

zarezerwuj auto w grenoble

Zimowy wypoczynek we Francji

Grenoble i jego okolice słusznie kojarzą się wam z jednymi z najlepszych ośrodków narciarskich w Europie. Jeżeli głównym punktem waszego wypoczynku jest białe szaleństwo na nartach lub desce, będziecie mogli niemal dowolnie przebierać w ofertach górskich kurortów. Wystarczy choćby wspomnieć pobliskie Chamrousse, L’Alpe d’Huez czy Col de Marcieu. O pogodę też nie będziecie musieli się martwić – w styczniu, lutym i na początku marca w Alpach panować będą bardzo dobre warunki do szusowania.

Macie ochotę na odrobinę zwiedzania? W samym Grenoble znajdzie się kilka ciekawych miejsc (Place Victor Hugo, Fort de la Bastille czy też Katedra Notre Dame). 1,5 h jazdy samochodem znajduje się również Genewa – jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych szwajcarskich miast.

Narciarz na stoku
Foto: gorillaimages / Shutterstock
Chatka w górach
Foto: Satep / Shutterstock
Grzane wino
Foto: Ruslan Mitin / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wybierając się w góry być może będziecie chcieli zabrać ze sobą sprzęt sportowy oraz bagaż rejestrowany. Ich ceny rozpoczynają się odpowiednio od 130 PLN oraz 40 PLN. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

  • W okolicy znajduje się mnóstwo stoków oraz ośrodków narciarskich. Koszt dziennego ski-passa zaczyna się od 10 EUR/osoba.

  • Mając wypożyczony samochód możecie wybrać się do jednego z najsłynniejszych zimowych kurortów Europy: leżącego u stóp Mount Blanc Chamonix.

  • Zabierzcie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut, dzięki której nie stracicie na zbędnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »