Fly4free.pl

Zbiór europejskich lotów (sobota-niedziela) z Polski od 93 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
98 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: John McArthur / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Stawiasz dopiero pierwsze kroki w samodzielnym podróżowaniu? Chętnie udasz się na wojaże w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy? W taki razie tego nie możesz pominąć tego zestawiania przelotów po Europie!

Do Dortmundu, Göteborga, Hamburga, Haugesund, Londynu (lotnisku Stansted), Oslo Sandefjord-Torp, Sztokholmu Arlanda oraz Wiednia podróżować będziesz z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy-Modlin lub Wrocławia.

Loty odbędziesz na pokładach samolotów linii Wizz Air lub Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety dostępne są dla wszystkich chętnych, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Termin podróży: maj, czerwiec oraz wrzesień
Linia lotnicza: Ryanair, Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 303 PLN/2 osoby/noc

W Wiedniu rekomenduję ci nocleg w 4* Living Hotel Kaiser Franz Joseph. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W stolicy Szwecji proponuję ci nocleg ze śniadaniem w 4* Elite Hotel Carolina Tower, który mieści się tuż obok Instytutu Karolinska. Na terenie obiektu znajduje się centrum fitness oraz sauna. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Londynie postaw na pobyt w 3* hotelu Ibis London Excel Docklands, które oferuje pokoje z widokiem na basen portowy Royal Victoria Dock. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 342 PLN/osoba

To może być magiczny weekend w Londynie. Pod warunkiem że w trakcie wyjazdu wybierzesz się na wycieczkę śladami małego czarodzieja.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »