Fly4free.pl

LOT-em na Sylwestra: bilety już od 185 PLN!

185 PLN
Amsterdam widok kanału
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: kavalenkava / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wielka Promocja PLL LOT to dobra okazja na zakup biletów w atrakcyjnych cenach na Sylwestra. Przywitajcie Nowy Rok za granicą!

Do wyboru macie wiele kierunków: Kowno, Wilno, Lwów, Brukselę, Skopje, Berlin, Belgrad, Pragę, Mediolan, Budapeszt i Amsterdam. Pamiętajcie, że promocja trwa do 15 października. Na Sylwestra możecie polecieć bezpośrednio z Warszawy lub z przesiadką w stolicy z Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Wrocławia, Bydgoszczy lub Zielonej Góry. W cenę biletów wliczony jest tylko bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze porady, jak się spakować.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.
Wskazówka

Interesują was wyloty: z Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Wrocławia, Bydgoszczy lub Zielonej Góry? Wystarczy, że po wybraniu jednego z kierunków zmienicie miejsce wylotu na wam odpowiadające.

W stolicy Holandii możecie zatrzymać się w hotelu Corendon City, który leży blisko stacji metra. Każdy pokój mieści część wypoczynkową oraz łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »